sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ereyon.com.tr Ürünü Satana Kadar İyi Sonra Müşteri Memnuniyeti Sağlamıyor

Adnan Adnan26 Mart 2015 11:00

Ereyon.com.tr'den hafıza kartı siparişi verdim. Kargoyu açıp, içini açtığımda yanlış hafıza kartı siparişi verdiğimi fark ettim. Müşteri hizmetleriyle görüştüğüm de ambalajın bozuk olmaması olduğunu söyledi iyi ama hafıza kartı vakumlu olduğu için ambalaja zarar vermeden açmak imkansız.

Ben de aynı fiyatta eş değer ürünle değişim talep ettim. Gelen ürün hiçbir işime yaramaz. Talebim ambalaj bozulduğu için kabul etmediler. Ambalaja zarar vermeden açmak imkansız. Müşteri memnuniyeti sağlamadıkları gibi üyeliğimi iptal edin dedim bana akıl verdiler ama iptal edemiyorum. Ereyon.com.tr bundan sonra bana SMS'e mail göndermesin telefon etmesin.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Adnan 31 Temmuz 2015 11:46

Müşteri memnuniyeti diyorlar yalan söylüyorlar.

profile-icon Adnan 09 Nisan 2015 07:53

Müşteri memnuniyeti sağlayamıyorlar

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 26 Mart 2015 11:19

Müşterimizin satın aldığı ürün "Kingston CF/32GB-U3 32GB CF 600X Ultimate Hafıza Kartı" kapalı ambalajda gönderilmiştir. Ürünün teknik özellikleri ürün adında ve açıklamalar bölümünde detaylı bir şekilde yer almaktadır. Ürünün teknik olarak kullanılmak istenen cihaza uyumsuz olup olmadığı sipariş öncesinde sitemizden ve ürün açılmadan kutu üzerinden anlaşılabilmektedir. Ürün bir kez açılabilen bir ürün olması nedeniyle başka bir müşteriye satılabilecek durumda değildir. Müşterimize bu durum ayrıntılı bir şekilde açıklanmıştır. Müşterimize kampanya maillerinin gelmemesi için yapılması gereken işlem hakkında bilgi verilmiştir. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler