11 Eylül 2013 #2006009

Ereyon.com.tr Ürünlerin Faturasını Teslim Etmiyor!

16/08/2013 tarihinde yapmış olduğum alışverişe ait almış olduğum Siemens buzdolabı ve Philips elektrik süpürgesinin faturaları tarafıma gönderilmemiştir. Ereyon.com yetkilileriyle yazılı ve sözlü defalarca iletişime geçmeme rağmen bugün size ulaşacak yarın diye günler geçti.Ancak faturalar ortada yok. Bu hafta içinde elime ulaşmaz ise Pazartesi başvurusunda bulunacağım.

Nafiz 236 Okunma

Cevaplar

  • Nafiz14 Eylül 2013

    Bu kadar üstüne düşmesem faturamı alamayacağım hakkında bir düşünceye sahibim.

  • Nafiz11 Eylül 2013

    Sayın ereyon.com.tr Yetkilisi Faturayı en geç 1 hafta içinde müşteriye ulaştırmak sizin kanuni sorumluluğunuzdur. Eğer 16/08/2013 tarihinde sattığınız ürünlerin faturasını halen müşterilerinize ulaştıramıyorsanız kendinizi sorgulamalısınız. Tedarikçiyle olan konu müşterinizi mağdur etmenin sebebi olamaz. Yukarıdaki yazmış olduğunuz her zaman müşteri memnuniyetine önem veriyorsanız konuyu yukarıda bahsettiğim bağlamda yanıtlamanız gerekiyor.

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin siparişinde yer alan şikayetinde belirttiği ürünler tedarikçi firmanın deposundan irsaliye ile gönderilmiştir. Tedarikçi firma faturası depomuza 11 Eylül 2013 tarihinde ulaşması nedeniyle faturası da aynı gün kesilerek kargoya verilmiştir. Müşterimizin firmamıza yapmış olduğu başvurularda konu bir çok kez detaylı olarak anlatılmıştır. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön