07 Ekim
#12738870

Ereyon.com.tr Ürün İadesi Yapmıyor

Eylül 2019'da aldığımız Canon marka fotoğraf makinesinde istediğimiz (üründe belirtilen 20 MP çekim kalitesi çok çok kötü) kaliteyi yakalayamadık. İlgili şikayetimizi belirtip ürün iadesi için malı geri 3 gün sonra gönderdik fakat paketi açmış olmamızı bahane ederek ürünü geri alamayacaklarını belirterek geri gönderim yaptılar.


Paketi açmadan ürün kalitesini göremeyeceğimizi belirttik, üründe sıkıntı olduğunu belirtip bir kez daha ürün iadesini istedik ve mamülü tekrar geri gönderdik.


Aynı bahane ile ürün tekrar tarafımıza gönderimi yapıldı.
İlgili firmayı (Ereyon.com.tr) Tüketici Mahkemesi'ne vermek zorunda kaldım. Çıkacak sonuca göre tekrar buradan bildirimi yapacağım.

Serkan Serkan 1.949 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Serkan19 Ekim

    Geri dönüş yapmadınız? Çok mu sıkıntı yarattık size acaba?

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi07 Ekim

    Merhaba Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz sorun için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi yetkili ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Ereyon.com.tr Müşteri Hizmetleri İletişim: 444 37 96

Ziyaretçi Yorumları