19 Haziran 2013

Ereyon.com.tr Ürün İadesi Yapılmıyor!

11. 06. 2013 tarihinde eşim bana Ereyon alışveriş sitesinden almış olduğu saati, akşam saat 18. 0 sıralarında verdi.Ürünü açınca asetat kordonlu olduğunu gördüm. Asetat materyali bende alerji yaptığı için ertesi gün sabah saat 10 sıralarında müşteri hizmetleriyle görüştüm ve ürünü 13. 06. 2013 günü tekrar gönderdim. 18. 06. 2013 tarihinde ürünün kullanılmış olduğu bahanesiyle alınmadığını kargo şirketinden öğrendim. Size soruyorum, acaba 1 gün bile geçmeden ben ürünü göndermiş olduğum halde bu arada nasıl takmış olabilirim?

Avukatım arcılığıyla eğer gereken yapılmazsa sosyal medyada da gereken işlemleri yapacağım ve bunu çok büyük bir hakaret olarak algıladığımı belirtmek istiyorum.

Hatice 317 Okunma

Cevaplar

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi19 Haziran 2013

    Müşterimizin sitemizden satın almış olduğu kol saati ürünü alerjik rahatsızlıklardan dolayı iade edilmek istenmiştir. Ürün firmamıza ulaştığında ürünün alt metal kısmındaki jelatin sökülmüş, bir çok yerinde kullanıma bağlı olarak çizikler oluşmuş olduğu gözlemlenmiştir. Ürün sitemizde yer alan iade ve değişim prosedürlerine uygun bulunmadığı için kabul edilmemiştir. İade alınacak ürünün tedarikçi firmaya iade edilebilir veya başka bir müşterimize satılabilir durumda olması gerekmektedir. Müşterimize sözlü ve yazılı olarak gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön