sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ereyon.com.tr Ürün İadesi Yapılamıyor

Mehmet Mehmet3 yıl önce

Bu siteden kardeşim için bir buzdolabı siparişi verdim. İki haftalık süre sonunda ne buzdolabı geldi ne de aramalarım sonucu buzdolabının akıbetiyle ilgili bir bilgiye ulaşabildim. Söylenen tek şey fabrikadan çıktı yolda geliyor. Acil buzdolabı ihtiyacından dolayı bu siparişimi iptal edip yetkili bir satıcıdan almaya karar verdim. Telefonda siparişimi iptal etmek istediğimi söylediğimde telefondan olmuyor siz bize mail atın denildi. Attığım maile bir kaç gün cevap gelmeyince tekrar aradım. Bu sefer de siparişinizi biz iptal edemiyoruz evinize gelince geri gönderin dendi. Aynı gün gidip en yakınımdaki yetkili satıcıdan aynı buzdolabını aldım. Ürünü iki gün sonra getirip kuracaklarını söylediler. İki gün sonra yetkili servisten elemanlar gelip ürünü kurup gitmişler. Ancak bu benim siparişimi iptal edemediğim Ereyon.com.tr ürünü şimdi iptal edemediğim siparişten dolayı elimde 2 adet buzdolabı var.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Mehmet 3 yıl önce

Sorun şu ki siparişini verdiğiniz ürünün ne zaman size ulaşağı ile ilgili net bir bilgiye ulaşamıyorsunuz. Verilen cevap yola çıktı geliyor oluyor. Elinize ulaşmamış siparişi iptal etmek istediğinizde iptal edemiyor firma. Ürün kapınıza gelince geri göndermeniz gerekiyor. En güzeli gidin mağazadan görerek alın. İnternetten alarak riske girmeye gerek yok.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 3 yıl önce

Değerli müşterimizin siparişiyle ilgili alıcı ile, ürünün gönderildiğine dair sözlü olarak görüşülmüş, aynı zamanda sms ve mail ile bilgilendirme yapılmıştır. İptal talebi, müşterimiz tarafından, ürün gönderimden sonra tarafımıza iletilmiştir. İptal süreci ile ilgili, ürünün teslim alınmaması durumunda, tarafımıza ulaşması sonrası, ücret iadesinin tamamlanacağı müşterimize belirtilmiştir. Müşterimiz, bilgilendirmemiz sonrası, ürünü teslim alarak kurulumu yaptırmıştır. Kurulumu yapılan beyaz eşya ürünlerinin, iade ve değişim işlemleri, sadece yaşanan teknik sorunlarda, servis raporuna müteakip yapılmaktadır. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler