Ereyon.com.tr Ücret İadesini Yapmıyor

Bülent Bülent01 Aralık 2016 09:55

Ereyon.com.tr'den bir masaj minderi sipariş ettim. Hemen ardından ısıtma özelliği olmadığını fark ettim. Aşağı yukarı 1 saat içerisinde mail ve mesaj yoluyla ulaşarak iptal talebimi ilettim. Bir daha mail atıp sordum 3-7 gün arasında iadeniz olur dediler. Sorun şu ki iade yapılmadığından ve kredi kartının limiti dolduğundan kullanamıyorum. Bugün 7 gün oldu ses seda yok. İlk kez tecrübe ettiğim bir siteydi. İnşallah beni hakem heyetlerinde, tüketici mahkemelerinde uğraştırmazlar. Bir an önce iademin yapılmasını bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Bülent 02 Aralık 2016 08:42

İade süreci ile ilgili elbette iletişime geçtim. Mail ile mesaj yollayıp cevabımı (3-7) gün olarak aldım. Bu da bir iletişim değil midir? Mesele şu ki 1 saat içinde iptal talebi verilmişken (3-7 günlük yasal süre) yasal sürenin son günü hatta son saati iade yapılması bana hoş gelmedi. Dün akşam iade yapılmış diye mail geldi iade saati 17:58.Mesai saati bittiği için haliyle bugün oldu hala kartıma yansımadı iadem. Ben bunu firmanın yasal hakkı olmasına rağmen müşteri odaklı bulmadım. Sürekli internet e ticaret platformlarını kullanmaktayız. 1 günde iade yapan da var bilginiz olsun.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 01 Aralık 2016 15:13

Değerli müşterimizin, sipariş iptal işlemleri 24 Kasım Perşembe günü talebi doğrultusunda başlatılmıştır. Ücret iadeleri en geç 7 gün içinde tamamlanmaktadır. Müşterimizin iadesi, gün sonuna kadar tamamlanacak olup, dekontu e-posta adresine gönderilecektir. Müşterimiz ücret iadesinin süreçleri ile ilgili firmamız ile irtibata geçmemiştir. Şikayet kaydı sonrası, gün içinde firmamıza ulaşarak bilgi talebinde bulunmuş, süreç bilgisi kendisi ile paylaşılmıştır. Saygılarımızla..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular