Ereyon.com.tr Teslimat Yükümlülüklerini Yerine Getirmiyor

İbrahim İbrahim16 Ekim 2014 12:11

Ereyon.com.tr firmasını ürün almadan aradığımda aldığım Bosch çamaşır makinesini Bosch un kendi dağıtım aracının eve teslimat yapacağını bildirdi. Ancak ürün Yurtiçi Kargo ile gönderilmiş. Yurtiçi Kargo bina kapısında teslimat yapabileceğini bildiriyor.

Ereyon.com.tr firması sözünün arkasında durmuyor. Ereyon'dan alım yapacak olanların teslimat konusunda alım öncesi güvence alması şart. Yükümlülüklerini yerine getirmiyorlar. Ereyon dan bir daha alışveriş yapmak mı: ASLA .

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 16 Ekim 2014 18:13

Müşterimiz ile telefonla görüşme yapılmış olup, kargo firmasından kaynaklanan sorun için müşterimizden özür dilenmiştir. Yaşanan problem kargo firması yetkililerine iletilmiş, konu firmamızın takibinde olacaktır. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler