sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ereyon.com.tr Tedarik Süreci Çok Uzadı!

İbrahim İbrahim01 Aralık 2014 13:07

23.10.2014 tarihinde e-reyon.com.tr satıcısına 6 iş günü içinde kargo olacağı söz verilen 2,299 TL'lik bir telefon siparişi verdim, söz verilen tarih geçmesine rağmen konu hakkında bilgi veren olmadı. Gecikme üzerine www.n****'u aradım, e-reyon.com.tr ile görüşeceklerini, takip edeceklerini ve bana da bilgi vereceklerini söz verdiler ve istersem e-reyon.com.tr ile görüşebileceğimi söylediler, e- reyon.com.tr müşteri hizmetlerini aradım. 19.11.2014 tarihinde telefon elime geçene kadar beni oyaladılar, müşteri hizmetleri ne bir teslim tarihi verdi ne de doğru düzgün bir özür diledi. Hatta o kadar bekledikten sonra isterseniz siparişinizi iptal edelim dediler.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon İbrahim 02 Aralık 2014 22:10

Başlangıçta güven duyularak alışveriş yapılan bir firmanın müşterisini bu şekilde oyalaması ve ilgisizliği kesinlikle savunulamaz.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 01 Aralık 2014 14:26

Müşterimizin siparişinde yer alan ürün tedarikçi firmada yaşanan yoğunluk ve ürünün yeni bir model olması nedeniyle gönderiminde gecikme yaşanmıştır. Müşterimiz ile yapılan görüşmelerde siparişindeki ürünü bekleyebileceği veya iptal edilebileceği bilgisi alternatif olarak paylaşılmıştır. Müşterimizin ürünü 18 Kasım 2014 tarihinde gönderilmiştir. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .