Ereyon.com.tr Stokta Olan Ürün Ödeme Alındıktan Sonra Tedariğe Döndü!

Ersen Ersen08 Mart 2013 09:12

06-03-2013 tarihinde sitenizde ki form aracılığı ile satın almak istediğim bir ürünün stoklarınızda var olup-olmadığını sordum. Tarafıma gönderdiğiniz e-mail ile var olduğunu ve sipariş verebileceğimi bildirdiniz. 07-03-2013 tarihinde ise siparişimi verdim. (Sipariş No: 92279658) Ancak ürün hesabım bölümünde "tedarik sürecinde" şeklinde gözükmektedir. Hani stoklarınızda mevcuttu? Araştırdım ürün üretici firmanın elinde de yokmuş!Bu nasıl bir ticaret politikasıdır? Siparişimin acil olarak iptal edilmesini ve geri ödemenin yapılmasını rica ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ersen 08 Mart 2013 13:57

Sayın ereyon.com.tr yetkilisi, Ürünün var olup olmadığı ile ilgili tarafıma 06-03-2013 tarihinde gelen mail'de "mobilya ve ev eşyası ürünlerinde hazır stoklu çalışılmadığı" belirtilmemişti. Mail duruyor aynen gönderebilir veya buradan yayınlayabilirim. Tüm bunlar ortada iken siparişin neden halen iptal edilmediği ve geri ödeme yapılmadı soru işaretidir. Bugün Cuma ve dolayısıyla haftasonu, gün mü kazanmaya çalışıyorsunuz anlayabilmiş değilim. Yeni bir sipariş vermem gerekiyor ve geri ödeme yapmıyorsunuz. Acil tarafıma cevap vermenizi rica ederim. Saygılarımla. Not : Aziz ÜLKÜ bey'e de ayrıca ulaşmaya çalışıyorum.

profile-icon Ersen 08 Mart 2013 11:19

Sayın e-reyon.com yetkilisi, Benim bildiğim e-ticaret bu şekilde yapılmıyor! Firmaların stok durumları ile eş zamanlı çalışılması gerekiyor. Ben bu ürünü firmasında var mı yok mu diye tarafınıza sordum ve teyit istedim. Sizlerde var dediniz (e-mail'i saklıyorum) Daha sonra sipariş verdim. Şimdi olmadığını anlıyorsunuz! Bazı sitelere de sordum onlar yok dediler bir tek siz var dediniz! Ben de stoklarınızda var zannettim. Yani aldatıldım! Benim yerimde olsanız siz ne yapardınız? Bu arada inceledim siparişim iptal edilmemiş ve geri ödeme yapılmamış, inanılır gibi değil! E-reyon.com'un yöneticilerinden hiç kimse burayı okumuyor mu? Şu saate kadar siparişin iptal edilmemesi ve geri ödemenin yapılmaması tam bir skandal!

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 08 Mart 2013 09:27

Müşterimizin satın almış olduğu ürün sipariş üzerine üretici firmadan tedarik edilerek 1 ile 3 iş günü arasında gönderilmektedir. Müşterimiz ürünün stok durumunu sorduğunda ürünün 1 ile 3 iş günü arasında üretici firmadan tedarik edileceği, mobilya ve ev eşyası ürünlerinde hazır stoklu çalışılmadığı belirtilmiştir. Müşterimizin şikayette belirttiği cevaplar firmamız tarafından söylenmemiştir. Sitemizde ürünlerin ne kadar süre içerisinde tedarik edilebileceği bilgisi her üründe yer almaktadır. Müşterimizin talebi ile siparişi iptal edilerek ücret iadesi yapılacaktır. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler