Ereyon.com.tr Stokta Gözüküp Satılan Ürünün Tedarik Edilemediği Söylendi!

Metin Metin27 Mart 2013 10:50

Siteden bir bebek arabası aldım. Alım işlemi gerçekleşti ve kredi kartımdan para çekildi. Aynı zamanda da başka bir siteden bu bebek arabası ile kullanmak üzere anakucağı aldım. Ana kucağı elime ulaştı. Ancak, bebek arabasının satışını yapan ereyon.com mail göndererek ürünü temin edemiyoruz siparişinizi iptal edeceğiz dedi. Sırf bu ürünle birlikte kullanmak üzere aldığım anakucağı elimde kaldı.

Firmanın sitesinde yok denilen ürünün mavi renklisi satışta. Bu renkteki ürünü göndermelerini rica ettim. Ancak o ürünün de tedarik edilemediğini söylediler. Üstelik bu ürün siteden satışı yapılmaya devam ediyor. Anlayacağını başka mağdurlar olacak. İnsanları son derece mağdur durumda bırakıyorlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Metin 27 Mart 2013 19:39

Firmanin yaptigi aciklamaya inanamiyorum. Firma mavi rengini arastiracagim demis bende iptal etmisim. Ben boyle birsey yapmadim, direk iptale dusurduler. Bir defa urunu tedarik edemeyecekseniz, sitenizden satisini yapmamaniz gerekir. Mavi renk tukendi diyor, ancak su anda sitelerine girerseniz bu urunu satin almaniza musaaade ediyor. Yani tedarik edemeyecekleri urunleri satmaya devam ediyorlar. Firma urunu tedarik etmeden kartimdan parayi cekti. Firma karta parayi iade etse dahi, ben coktan ekstrede odemis olacagim. Bu arada hala para iadesini de yapmadilar.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 27 Mart 2013 13:17

Müşterimizin sitemizden satın aldığı ürünün siyah rengi kampanyalı bir üründür. Müşterimizin sipariş verdiği tarihte kampanya bitmesi nedeniyle ürün tedarik edilememiştir. Alternatif olarak talep edilen mavi renk ise tedarikçi firmada stoklarla sınırlı olması nedeniyle tükenmiş ve devamı gelmemiştir. Müşterimize ürünün mavi renginin araştırılacağı bilgisi iletilmesine rağmen, siparişini iptal etmek istemiştir. Müşterimizin siparişi iptal edilmiştir. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular