Ereyon.com.tr ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ferhat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Ereyon.com.tr Stok Bilgisi Var Deyip Para İadesi Yapmıyor

495görüntüleme
Ferhat
Ferhat 27 Ocak 2016 16:20

Kendilerinden hem telefon hem mail'le stok bilgisi teyidi alıp sipariş vermeme rağmen 2 gün sonra stok yok, para iadesi yapalım dediler. 1 haftadır para iadesi yapılmasını bekliyorum, herhangi bir iade yok, üstelik kredi kartı ekstrem geldi ve onlar yüzünden faiz ödemek zorunda kalacağım. Bir daha asla alışveriş yapmayacağım ve çevreme de yaptırmayacağım. Stok var deyip müşteri yanlış yönlendiriliyor, üstelik iade de yapılmıyor. Lütfen alışveriş yapmadan şikayetleri okuyun ve ona göre alışveriş yapın.

Ereyon.com.tr Logo
Ereyon.com.tr27 Ocak 2016 16:25

Müşterimizin iletmiş olduğu şikayet ile ilgili müşterimize en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır. Ereyon.com.tr, 11 yıldır e-ticaret sektöründe hizmet veren, %100 güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli altyapıya sahip bir firmadır. Temel prensibi, müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır. Hiçbir zaman müşteriyi yanlış bilgilendirmek gibi bir amaca sahip olmamıştır. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla

Ferhat
Ferhat28 Ocak 2016 07:36

Hala iade yapılmadı. 8 gün oldu.

Ereyon.com.tr Logo
Ereyon.com.tr10 Mart 2016 17:03

Değerli müşterimizin satın aldığı ürün tedarikçi firma stoklarında tükenmiş olup, iptal talebi üzerine ücret iadesi 28.01.2016 tarihinde gerçekleştirilmiştir.  Saygılarımızla.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon