16 Ekim
#12798049

Ereyon.com.tr Sitesinden Alınan Tomking Motor Sorunu

Ereyon.com.tr sitesinden almış olduğumuz tomking marka 4 zamanlı 7 HP motor geldiği gün deneme amaçlı benzin ve yağ koyulmuştur. İlk gün karbüratörden benzin akıtmaktadır. Bunu firmaya söylediğimizde motorla uyumlu olmayan bir karbüratör gönderilmiştir. Akabinde kendi imkanlarımızla sıfır motorun tamirini yaparak liman kaydı için İzmir Dikili Liman Başkanlığına başvuru yaptık. Belirli sorunlardan dolayı liman kaydını başaramadık. Bu sorunlar: motor üzerinde gücü, seri numarası, ismi cismi yazan bir plaka yok, ce belgesi yetersiz bilgi içerdiği için kabul edilmiyor, 7 HP diye aldığımız ürün hesaplamalar sonucu 5hp çıkıyor. Tüm bunları belirterek firmadan iade talebinde bulunarak ürünü adreslerine yolladım fakat ürün kullanılmış diyerek geri yolladılar.

Melih Melih 1.711 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Melih'in Teşekkür Mesajı05 Kasım

  Kısa bir mağduriyet sonrasında ilgi alakalarından dolayı başta Uğur Bey olmak üzere ereyon.com ailesine teşekkür ederim.

 • Melih17 Ekim

  Sıfır alınmış bir ürüne liman kaydı yapılmıyorsa bu tamamen sizin suçunuzdur. Ayrıca 7hp diye sattığınız ürünler 5 HP bu da dolandırıcılıktır! Bundan sonrası ile Tüketici Hakları mahkemesi ilgilenecektir.

 • Ereyon.com.tr Temsilcisi17 Ekim

  Değerli Müşterimiz, İade etmiş olduğunuz ürün incelenmiştir. Ve ürün içerisinde benzin konulup, kullanılmış olduğu tespit edilmiştir. Aldığınız deniz motoru “Liman Kaydı Garantili” bir ürün olmamakla birlikte, kayıt yaptıramama durumunuz liman işleri ile ilgili bir durumdur. Kayıt yaptıramamanız bizim sorumluluğumuzda değildir. Ereyon.com.tr iade/değişim prosedürlerini ilettiğimiz linkten inceleyebilirsiniz. https://www.ereyon.com.tr/musteri-hizmetleri/iade-ve-degisim-sartlari Anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

 • Ereyon.com.tr Temsilcisi16 Ekim

  Merhaba Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz sorun için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi yetkili ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Ereyon.com.tr Müşteri Hizmetleri İletişim: 444 37 96

Ziyaretçi Yorumları