Ereyon.com.tr Sipariş İptali Yapmadı

Bora Bora02 Ağustos 2016 09:41

30 Temmuz cumartesi günü saat 10 -11 civarında yaptığım bir alışverişte Sony as 50 modelini aldım. Fakat siparişten yaklaşık birkaç dakika sonra fark ettim ki Sony' nin yalnızca bu modelinde mikrofon giriş jakı bulunmuyormuş. Siparişimi henüz verdiğim için siparişimi iptal etmeye çalıştım, fakat sipariş durumunda iptal seçeneği bulunmuyordu.

Destek kısmından baktığımda sipariş iptalinin mail ve destek sistemi üzerinden sipariş no. ile yapıldığını öğrendim ve siparişin 10. dakikasında siparişi iptal etmek için mail ve destek mesajı attım. 01.08 pazartesi günü ise bana gönderilen mesajda ürünün pazartesi günü kargoya verildiği ve gelen kargoyu kabul etmezsem iadenin otomatik olarak gerçekleştirileceği yazıyor. Fakat sorarım size neden siparişi kargoya verdiniz iptal talebi açtığım günden 2 gün sonra olduğu?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Bora 04 Ağustos 2016 00:02

Merhaba ürünü salı günü mail de de belirttiğiniz gibi teslim almadan tarafınıza geri iade ettim. Fakat hem müşteri panelinde hem de mailime kargoyu teslim almadan iadem sonrasında herhangi bir geri dönüş yapılmış değil. Ayrıca ürün sipariş iptali ve iade sisteminizin de bir otomasyona ihtiyacı var.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 02 Ağustos 2016 17:49

Değerli müşterimiz, siparişinizi 30 Temmuz Cumartesi günü, saat 22:31 itibariyle mesai saatleri dışında tamamlayarak, aynı tarihte, hatalı ürün sipariş vermiş olmanız nedeniyle 23:37'de ilettiğiniz iptal talebiniz mevcuttur. Cumartesi 13:00 sonrası ve pazar günü mesaimiz bulunmamaktadır. Siparişiniz, 01 Ağustos Pazartesi günü mesai saatlerimizin başlangıcında onaylanmış, mailiniz işleme alınmadan hemen önce, ürün kargoya teslim edilmiştir. Ürünün tarafınıza kargolanmış olması, ücret iadesi yada iptal süreçlerine engel teşkil etmemektedir. Mailinize cevaben bilgi iletildiği gibi, ürünün teslim alınmadan firmamıza yönlendirilmesi durumunda, sipariş tutarı tarafınıza iade edilecektir. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler