sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ereyon.com.tr Sıfır Cihaz Diye Değişime Uğramış Cihazları mı Gönderiyor?

Tarık Tarık07 Aralık 2017 04:03

Firmanızdan Sony XZ model cihazı pazartesi günü sipariş etmiştim bugün geldi hızlı kargolama için teşekkürler fakat şöyle bir sorunum var ürünü açtığımda normal XZ kutu açılımlarından farklı olarak cihazda; 1) ön ve arka jelatinleri yok. 2) nfc simgesi ekranın ön camında olması lazım o da yok. 3) son olarakta ürün Sony servisinden değişim cihazlarını teslim ederken ki verdiği naylon poşetin içinden çıktı.

Sonuç olarak şu an çok kuşkuluyum telefon sıfır değil değişim cihazı olma ihtimali yüksek bu da haksızlığa giriyor her ne kadar telefonun garantisi olsa da değişim cihazı olması her şeyi değiştirir, bir açıklama yapın aksi takdirde iade talep edeceğim (Hepsiburada).

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Tarık 21 Aralık 2017 15:21

İlk bilgi talebi 7 Aralık'ta oluşturulmuştur cevabıda 7 gün sonra iletilmiştir bu süre zarfında telefona illa ki sim kartı takmışlığım vardır, ayrıca Sony destekten arattım ürünün 20 ay garantisi çıktı sıfır ürünün 20 ay garantisi bir sizde oluyor galiba gerekli mahkemelere başvuracağım zaten

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 20 Aralık 2017 17:23

Merhaba; Web sitemizde satışa sunulan tüm ürünler, kapalı kutu, kullanılmamış ve garanti kapsamında gönderilmektedir. Ürünlerin tamamı ilk kez, alıcı tarafından açılmaktadır. Müşterimiz tarafından, ürün ile ilgili firmamıza ulaşan ilk bilgi talebi, 7 Aralık tarihinde olup, cihaza sim kart takmadan iade veya değişim için firmamıza yönlendirebileceği şeklinde yanıtlanmıştır. Müşteri, ürünün ikinci el olduğu konusunda ısrarcı olmuş, iade koşullarını uygun bulmadığını iletmiştir. Bu iddiasını servis raporu ile kanıtlaması gerekmektedir. Aksi takdirde firmamız hakkında ki bu iddia asılsızdır. Ürünün, kutu üzerinde yer alan imei numarasından, henüz açmadan dahi, üretici firma tarafından kontrol edilmesi mümkündür. Saygılarımızla..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler