Ereyon.com.tr  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mustafa'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Ereyon.com.tr Siemens Çamaşır Makinesi

467görüntüleme
Mustafa
Mustafa 17 Şubat 2016 11:10

Almış olduğum çamaşır makinesini sokağa bırakıp gittikten sonra, kutudan program düğmesi kırık; darbeli bir makine çıktı. Servis rapor tuttu, mail attık, ne bir ses ne de ilgilenen var.

Ereyon.com.tr Logo
Ereyon.com.tr17 Şubat 2016 11:12

Müşterimizin iletmiş olduğu şikayet ile ilgili müşterimize en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır. Ereyon.com.tr, 11 yıldır e-ticaret sektöründe hizmet veren, %100 güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli altyapıya sahip bir firmadır. Temel prensibi, müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır. Hiçbir zaman müşteriyi yanlış bilgilendirmek gibi bir amaca sahip olmamıştır. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla.

Mustafa
Mustafa25 Şubat 2016 15:07

Bugün 9. gün hala rapor sonucu gelecek. Mağdur edildik, bu da bize tecrübe olsun.

Ereyon.com.tr Logo
Ereyon.com.tr22 Nisan 2016 18:15

Değerli müşterimizin siparişinde, ürün ambalajlı ve kapalı kutu olarak kargoya teslim edilmiştir. Müşterimize ulaştığında üründe yaşanan aksaklık, sevkiyat esnasında gerçekleşmiştir. Yetkili servis işlem sonucu firmamıza ulaşmış olup, gerekli yasal süreç içinde, müşterimizin ücret iadesi tamamlanmıştır. Yaşanan aksaklık için özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon