sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Ereyon.com.tr Olmayan Ürünü Satma!

Haluk Haluk10 Ocak 2018 20:10

3 Ocak 2018 tarihinde Ereyon.com.tr sitesinden temin süresi 1-3 iş günü olan Dremel 4000 El Motoru siparişi verdim. 5 iş günü sonra aradığımda tedarik sürecinde olduğu, bilgi verileceği söylendi. Arayan olmadı. Takip eden günlerde tekrar aradığımda standart mazeretler, temin firmasından kaynaklanıyor vs. 10 Ocak tarihinde de, sitede ürün iptal edilecek yazıyor.

1. Sitende ürünü pazarlıyor ve anında parasını alıyorsan bu ürün var diyorsundur, dolayısıyla topu tedarikçiye atamazsın, tedarikçinde ürün bulunup bulunmaması müşterinin değil senin sorumluluğunda. 2. Ürün tanıtım e-postalarını atmayı biliyorsun da, asgari müşteri memnuniyeti için bir telefon ya da e-postayla bu gibi durumlarda bilgilendirme yapmayı akıl edemiyor musun? 3. Yüzde yüz müşteri memnuniyetinin anlamını nasıl yorumladı iseniz artık. 4. Para iadesini ben aramadan yapmayı düşünüyorlar mı orası şimdilik meçhul.

  • - Görüntüleme
full-star full-star half-star empty-star empty-star
2.5/5

Cevaplar

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 11 Ocak 2018 12:08

Merhaba; Müşterimizin siparişinde tercih edilen ürün, sipariş onayından sonra temin edilerek gönderilmektedir. Tedarikçi firma kaynaklı yaşanan aksaklık nedeniyle, ürünün temini sağlanamamıştır. Bu bilgi müşterimiz ile paylaşılarak, ücret iadesi süreci başlatılmıştır. Yaşanan aksaklık nedeniyle özür dileriz. Saygılarımızla..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler