Ereyon.com.tr Maillere Cevap Yok, İletişim Numarası Devamlı Kapalı

Onur Onur17 Kasım 2020 14:17

618198 numaralı siparişimi 13 Kasım tarihinde oluşturdum. 4 gündür kargoya verildi, olarak görünüyor. Ortada ne bir takip numarası var, ne de muhatap olabileceğim biri! Kargo takip linkine tıkladığımda, sayfa kendini yeniliyor. Kargoya verilip verilmediği dahi belli değil.

Gelişme :

24 Kasım 2020 13:37

Siteden 618198 koduyla narenciye sıkacağı sipariş vermiştim. Ürün elime ulaştı. İlk denememde yarım parça mandalını dahi 5 dakikada sıkamadı. Aynı markadan aynı ürünü kardeşim de kullanıyordu. Kıyasladığımızda, almış olduğum ürününün motor gücünün çok düşük olduğunu fark ettik. Ürünün ya kullanılmış- 2. El- ya da hasarlı olduğunu belirterek, iade etmek istediğimi belirttim. Sadece hafta içi mesaj yoluyla 24 saat sonra otomatik mesajlarla dönüş yapılıyor ve kullanılmış elektronik ürünlerin iadesi yapılamamaktadır deniliyor. Ürünü kullanmadan hasarlı mı değil mi, iyi mi kötü mü nasıl bilebilirim. Birçok siteden alışveriş yapıyorum. Böylesini ilk defa gördüm. Kaldı ki iade etmek istediğim ürün bakım, güzellik ürünü değil. Kıyafet, iç giyim ürünü değil. Kıyafet ürünlerini bile hemen hemen her siteden iade edebiliyorken. Elektronik bir ürünü neden iade edemiyoruz? Ürünü orijinal ambalajında, hasarsız bir şekilde paketleyip gönderiyorum. Ücret iadesi yapılmadığı takdirde Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. "Koşulsuz ve kolay iade" demişler bir de! Bu kadar zorunu görmedim!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 17 Kasım 2020 14:51

Merhaba; Yoğunluk durumumuza göre tüm müşterilerimize en kısa sürede geri dönüş yapmaya çalışıyoruz ve bu konuda sizlerden anlayış rica etmekteyiz. Bizlere daha hızlı dönüş alabilmek için Whatsapp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Gün içerisinde dönüş sağlamaktayız. Siparişiniz özenle paketlenip kargo firmasına teslim edilmiştir. Kargo şubelerinin yoğunluğu sebebi ile paketinizini sevkiyatında gecikme söz konusudur. Kargo firması paketinizi sisteme tanıtıp, dağıtıma geçtiğinde kargo takip bilginiz SMS olarak tarafınıza iletilmektedir. Bizlere gösterdiğiniz anlayışınız ile bu süreci birlikte aşacağımıza inanıyor ve desteklerinize içtenlikle teşekkür ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz.. Ereyon.com.tr Müşteri Destek Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler