Ereyon.com.tr Lojistik Hata Sonucu Benim Mağdur Olmam

Yaşar Yaşar3 yıl önce

16762045 sipariş numarası ile 07.02.2017 tarihinde Profilo bd3058w3vv marka buzdolabı siparişinde bulundum. 7 gün bekledikten sonra bugün tarafıma 055266****0 telefon numarası ile Profilo tarafından arandığımı kargomun Uşak iline geldiğini fakat bizim ilçeye bakan servisin Denizli Çivril ilçesine bağlı yetkili servisin olduğunu ve bu nedenle sürecin tekrar sıfırlanarak fabrikadan tekrar gönderileceği bildirildi. Yani ben yine 7 ile 10 gün daha beklemem gerekeceği söylendi. Bende bu sorunun benden kaynaklanmadığını, ben niçin bu durumda mağdur olduğumu söyledim. Bana fabrikanın günlük 150 bin tane ürün sevkini yaptığı şeklinde bir takım bir şeyler söylendi. Ne kadar sevk yapılırsa yapılsın benim alacağım 1 tane ürün Allah daha çok versin gözümüz yok ama koskocaman firmanın müşterilerini kendi sorunları yüzünden mağdur etmemesi gerekmektedir. Mağduriyetimin giderilmesini talep etmekteyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Yaşar 3 yıl önce

07.02.2017 tarihinde yapmış olduğum alışverişimi aynı gün bankayı arayarak onayıda yaptım. İlan linkinde 10 iş günü içerisinde teslim edilecektir yazısına rağmen henüz tarafıma teslim edilmemiş hatta kargo bilgileri bile tarafıma ulaştırılmamıştır. Firma ile görüştüğümde tedarikçi firma üzerine suçu atmaktadır. Benim muhatabım tedarikçi firma değildir benim muhatabım güvenerek alışveriş yaptığım Ereyon.com alışveriş sitesidir. Halen kargo bilgisi dahil gelmemiştir. Her aradığımda siparişi isterseniz iptal edelim söylenmektedir. Ben iptalini istemiyorum. Ben ürünümün gönderilmesini istiyorum. Bu zamana kadar bekledim yazık değil mi o kadar vakit bekledim. Böyle büyük bir firma beni mağdur etmemesini istiyorum. Hiç olmasın kargo bilgileri tarafıma ulaşsın. İlan linkinda 10 iş günü teslim yazıyor. 10 gün oldu fakat kargo bilgisi bile gelmedi. Buradan şikayet kaydı açma zaruriyetim doğdu.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 3 yıl önce

Değerli müşterimiz; Siparişinizde tercih etmiş olduğunuz ürünün gönderimi, sipariş onayından sonraki 5- 15 iş günü içinde fabrikanın o ildeki anlaşmalı lojistik firması tarafından yapılmaktadır. Siparişinizin onay tarihi, 8 Şubat Çarşamba günüdür. Siparişiniz aynı tarihte, bekletilmeden fabrikadan açık adresinize sevk edilmiştir. Yaşamış olduğunuz aksaklık, üretici firma kaynaklıdır. Siparişlerinizin sevkiyatı sonrası, müdahale şansımız maalesef bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler