28 Mart 2013 #1712265

Ereyon.com.tr Kredi Kartı Bilgileri Güvenli Sayfada Tutulmuyor!

Bugün Ereyon.com.tr sitesinden 550 TL lik bir alışveriş yapmak istedim. Ancak kredi kartı bilgilerini aldığı sayfanın https yani güvenli olmadığını gördüm. Bu durumu web sitesinin gerek facebook destek birimi gerekse telefonla bildirdim. Ancak şu an bir yenileme yapılıyor deyip geçiştirildim.


Gerçekten bu üstün müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımınızdan dolayı sizi olağanüstü tebrik ederim. Demek ki ereyon.com.tr için müşterilerinin kredi kartı bilgilerinin ortalarda dolanması çok normal ve olağan bir durum..


Bir de sitenin anasayfasına müşteri memnuniyeti birincisi yazılmış kim nasıl bu ünvanı vermiş anlayamadım.

Burcu 286 Okunma

Cevaplar

  • Burcu28 Mart 2013

    Şikayetimiz bir önceki yanıtımda da belirttiğim gibi gerek telefonla gerekse facebook destek biriminizden zaten ilettim ancak dikkate almadılar. Bununla ilgili telefon ve yazışma kayıtlarını inceleyebilirsiniz. Üstüne üstlük sayfanın https olmasa da sertifika tarafından korunduğunu iddia ettiler ki böyle birşey olamayacağını biliyoruz. Neticede ben sitenizden bundan sonra alışveriş yapmayı ya da önermeyi düşünmediğim için https alanını aktif ettiyseniz müşterileriniz için iyi olmuş. Bu durumu size bildirdiğim için aslında teşekkür bile etmeniz gerekli diye düşünüyorum.

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi28 Mart 2013

    Sitemizin bazı bölümlerinde güncellemeler yapılmaktadır. Bu güncellemeler sırasında SSL sertifikası geçici olarak kullanılamamıştır. Gerekli önlemler alınarak SSL sertifikası tekrar aktif hale getirilmiştir. Sitemiz 128 Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön