Ereyon.com.tr İlk Ve Son Alışverişim

Beytullah Beytullah18 Ağustos 09:48

Wahl marka saç sakal makinesi sipariş ettim. Sipariş ettiğim ürün (https://www.ereyon.com.tr/urun/wahl-stainless-steel-lithium-erkek-bakim-kiti-0986***16) linkteki üründür. Ancak bana başka bir model gönderildi. WhatsApp hattından söylediğimde satıcı model yerine fazladan aparat göndermiş dediler. Şimdi hatırlayamadığım numaralarından da kimse cevap vermedi. Makinenin başlıklarından birinin ilk denememde diğer başlık ise üçünce denememde kırıldı. Hiçbir şekilde verdiğim 789 lira parahak etmiyorlar.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 18 Ağustos 11:33

Beytullah bey, 0216 442 26 60 Wahl servisini arayarak size gelen ürünün doğruluğunu ve yanlışlığını sorgulatabilirsiniz. Teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

profile-icon Beytullah 18 Ağustos 10:22

Sitenizde satılan ürünün kodu 09864-016 ve bununla beraber tarak ve başlıklarıdır. Ancak benim elime ulaşan ise 9818L modelidir. Bunun ile ilgili sitede bir bilgi göremedim. Bir de yorum yazdım (https://www.ereyon.com.tr/urun/wahl-stainless-steel-lithium-erkek-bakim-kiti-09864-016) bu link için. Yorum yayımlanmamış. Eğer dediğiniz şekilde ise ben yanlış isem yorum yayımlansın siz de düzeltici bilgiyi ürün altında verirsiniz.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 18 Ağustos 10:01

Değerli müşterimiz; Öncelikle Ereyon.com.tr'yi tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz. Satın aldığınız ürün tek bir model olarak satıldığında 9818L modeli üzerinden satılır. Dünde size detaylı ilettiğimiz gibi distribütör firma set olarak satışa sundukları model için genel bir model belirlemiştir. Bu model numarasını firmamız belirlememektedir. Aldığınız üründe bir yanlışlık yoktur. Sitemizde satılan ürün ile aynı ürün size gönderilmiştir. En son Whatsapp yazışmalarımızda size Wahl servisinin numarası ve servise göndermeniz gereken Yurtiçi anlaşma kodu iletilmiştir.(17 Ağustos Saat:11:37) Bunun dışında sizden her hangi bir yanıt gelmemiştir. Saygılarımızla... Ereyon.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler