Toplam çözüm sayısı
..
Ereyon.com.tr ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Erkan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 3

Ereyon.com.tr İlgisiz Tavır!

1.443görüntüleme
Erkan
Erkan 05 Eylül 2017 03:26

Bu firmadan 26 Ağustos'ta GittiGidiyor ® ile bulaşık makinesi sipariş ettim. Ardından kendilerine siparişimle ilgili gönderim zamanı ve ürün tedarik durumu ile ilgili bir soru sordum. Herhangi bir cevap vermediler. Ben de siparişimi 24 saat geçmeden iptal ettim. GittiGidiyor bilgilendirme mesajı ile 24 saat bekledim. 24 saat sonunda GittiGidiyor'dan satıcının hiçbir işlem yapmadığı bilgisi geldi... (yani iptal ile ilgili önemsemediler) ardından kendilerine iptal sürecini hızlandırmalarını malum bayram üstü kartımın limit sıkıntısı olduğunu anlattım. Yine hiçbir cevap veren olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım ilgileneceklerini söylediler. Ertesi gün yine aradım. Yine ilgileneceklerini söylediler. Yine ses seda yok. Ayın 30'unda hiçbir şey olmamış gibi e-fatura yolladılar. Tabi bundan sonra GittiGidiyor üzerinden kendilerine yazdığım hakaret dolu mesajlara da cevap vermediler.

Ereyon.com.tr Logo
Ereyon.com.tr06 Eylül 2017 15:08

Merhaba, Şikayeti yazan şahsın, ağır küfür ve hakaret içeren mesajları sebebiyle hiçbir mailine cevap verilmemiş ve siparişi iptal edilmiştir. Bilgilerinize..

Erkan
Erkan06 Eylül 2017 15:16

agir küfür falan kesinlikle yalan... Karaktersiz vb. sifatlar kullandım... Zaten mesajlarıma cvp vermedikleri ve iptal işlemini umursamayip uzattiklari için bu ifadeleri kullandım... anlıyorum ki bu cevapla etmediğim agir kufurleri de haketmisler

Ereyon.com.tr Logo
Ereyon.com.tr06 Eylül 2017 15:28

Bu konu ile ilgili anlamsız tavrı sona erdirmeniz gerekmektedir. Küfür ve hakaret içerikli mailler gitti gidiyor müşteri hizmetleri ile de paylaşılmıştır. Şikayeti yazan şahsın maillerinin ekran görüntüleri ısrar edilmesi durumunda tüm kamuoyu ile paylaşılacaktır.

Erkan
Erkan06 Eylül 2017 16:20

yapılan yazismalarin tamamının tarihleri gizukecek şekilde ve musteti hizmetletinizle yaptığım telefon gorusmelerinin ses kayıtlarını da ekleyerek yayinlamanizda bir sakinca gormuyorum. Bilakis kamuoyunun sizi daha iyi taniyabilmesi acisindan iyi olacagi kanaatindeyim...

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler