05 Eylül 2017 #9317094

Ereyon.com.tr İlgisiz Tavır!

Bu firmadan 26 Ağustos'ta GittiGidiyor ile bulaşık makinesi sipariş ettim. Ardından kendilerine siparişimle ilgili gönderim zamanı ve ürün tedarik durumu ile ilgili bir soru sordum. Herhangi bir cevap vermediler. Ben de siparişimi 24 saat geçmeden iptal ettim. GittiGidiyor bilgilendirme mesajı ile 24 saat bekledim. 24 saat sonunda GittiGidiyor'dan satıcının hiçbir işlem yapmadığı bilgisi geldi... (yani iptal ile ilgili önemsemediler) ardından kendilerine iptal sürecini hızlandırmalarını malum bayram üstü kartımın limit sıkıntısı olduğunu anlattım. Yine hiçbir cevap veren olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım ilgileneceklerini söylediler. Ertesi gün yine aradım. Yine ilgileneceklerini söylediler. Yine ses seda yok. Ayın 30'unda hiçbir şey olmamış gibi e-fatura yolladılar. Tabi bundan sonra GittiGidiyor üzerinden kendilerine yazdığım hakaret dolu mesajlara da cevap vermediler.

Erkan 1.365 Okunma

Cevaplar

 • Erkan06 Eylül 2017

  yapılan yazismalarin tamamının tarihleri gizukecek şekilde ve musteti hizmetletinizle yaptığım telefon gorusmelerinin ses kayıtlarını da ekleyerek yayinlamanizda bir sakinca gormuyorum. Bilakis kamuoyunun sizi daha iyi taniyabilmesi acisindan iyi olacagi kanaatindeyim...

 • Ereyon.com.tr Temsilcisi06 Eylül 2017

  Bu konu ile ilgili anlamsız tavrı sona erdirmeniz gerekmektedir. Küfür ve hakaret içerikli mailler gitti gidiyor müşteri hizmetleri ile de paylaşılmıştır. Şikayeti yazan şahsın maillerinin ekran görüntüleri ısrar edilmesi durumunda tüm kamuoyu ile paylaşılacaktır.

 • Erkan06 Eylül 2017

  agir küfür falan kesinlikle yalan... Karaktersiz vb. sifatlar kullandım... Zaten mesajlarıma cvp vermedikleri ve iptal işlemini umursamayip uzattiklari için bu ifadeleri kullandım... anlıyorum ki bu cevapla etmediğim agir kufurleri de haketmisler

 • Ereyon.com.tr Temsilcisi06 Eylül 2017

  Merhaba, Şikayeti yazan şahsın, ağır küfür ve hakaret içeren mesajları sebebiyle hiçbir mailine cevap verilmemiş ve siparişi iptal edilmiştir. Bilgilerinize..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön