sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Ereyon.com.tr İlgisiz Tavır!

Erkan Erkan2 yıl önce

Bu firmadan 26 Ağustos'ta GittiGidiyor ile bulaşık makinesi sipariş ettim. Ardından kendilerine siparişimle ilgili gönderim zamanı ve ürün tedarik durumu ile ilgili bir soru sordum. Herhangi bir cevap vermediler. Ben de siparişimi 24 saat geçmeden iptal ettim. GittiGidiyor bilgilendirme mesajı ile 24 saat bekledim. 24 saat sonunda GittiGidiyor'dan satıcının hiçbir işlem yapmadığı bilgisi geldi... (yani iptal ile ilgili önemsemediler) ardından kendilerine iptal sürecini hızlandırmalarını malum bayram üstü kartımın limit sıkıntısı olduğunu anlattım. Yine hiçbir cevap veren olmadı. Müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım ilgileneceklerini söylediler. Ertesi gün yine aradım. Yine ilgileneceklerini söylediler. Yine ses seda yok. Ayın 30'unda hiçbir şey olmamış gibi e-fatura yolladılar. Tabi bundan sonra GittiGidiyor üzerinden kendilerine yazdığım hakaret dolu mesajlara da cevap vermediler.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Erkan 2 yıl önce

yapılan yazismalarin tamamının tarihleri gizukecek şekilde ve musteti hizmetletinizle yaptığım telefon gorusmelerinin ses kayıtlarını da ekleyerek yayinlamanizda bir sakinca gormuyorum. Bilakis kamuoyunun sizi daha iyi taniyabilmesi acisindan iyi olacagi kanaatindeyim...

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 2 yıl önce

Bu konu ile ilgili anlamsız tavrı sona erdirmeniz gerekmektedir. Küfür ve hakaret içerikli mailler gitti gidiyor müşteri hizmetleri ile de paylaşılmıştır. Şikayeti yazan şahsın maillerinin ekran görüntüleri ısrar edilmesi durumunda tüm kamuoyu ile paylaşılacaktır.

profile-icon Erkan 2 yıl önce

agir küfür falan kesinlikle yalan... Karaktersiz vb. sifatlar kullandım... Zaten mesajlarıma cvp vermedikleri ve iptal işlemini umursamayip uzattiklari için bu ifadeleri kullandım... anlıyorum ki bu cevapla etmediğim agir kufurleri de haketmisler

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 2 yıl önce

Merhaba, Şikayeti yazan şahsın, ağır küfür ve hakaret içeren mesajları sebebiyle hiçbir mailine cevap verilmemiş ve siparişi iptal edilmiştir. Bilgilerinize..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler