sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ereyon.com.tr İade Kabul Etmiyorlar!

Serpil Serpil28 Kasım 2018 18:32

Ereyon.com.tr'dan bir tartı aldım. Ürünü 1 hafta içinde iade etmek istedim. Önce iade paketimi hiç açmadan geri gönderdiler iade almadılar. Sonra uzun telefon görüşmeleri yaparak paketi tekrar gönderdim bu kez açtıklarını için de koruyucu kartonun eksik olduğunu ilettiler. Ancak kutum hiç açılmamış aynen benim sıkı sıkı paketlediğim gibi geri geldi. Tamamen yalan söyleyerek asla ürünü iade almadılar. Tüketici olarak iade hakkımı elimden aldılar. Bu konuda tüm platformlarında hakkımı arayacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Serpil 06 Aralık 2018 15:48

Bu tamamen yalan bir beyandır. Kutu kesinlikle açılmamıştır. Üstüne fatura çıktısını bantladım sıkı sıkı. Açılmış olsaydı o fatura yırtılırdı. Aynen benim paketlediğim gibi geri geldi ürün. Çizik ise yeni numaranız sanırım. Daha önce koruma kağıdı yok dediniz şimdi çizik eklediniz. Siz artık iade almamak için ne yapacağınızı şaşırdınız. Ayıptır bu yaptığınız dolandırıcılıktır. Zaten ilk yolladığımda aynı kurye geri getirdi iademi. Kabul bile etmediniz açıp bakmayı bırakın kuryeden teslim almadınız. Başta belliydi aslında işi bu noktaya getireceğiniz.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 06 Aralık 2018 14:00

Merhaba Serpil Hanım, Siparişinizde almış olduğunuz Tanita Baskül, tarafınıza kapalı kutu olarak gönderilmiştir.İade için gönderdiğiniz ürününün kontrolünü sağlanmıştır ancak, ürünün üzerinde çizikler bulunduğundan ve ürünü koruyan karton atılmış olduğundan dolayı iadesi kabul edilmemiştir. Prosedür gereği, ürünün bir başkası tarafından kullanılmayacak şekilde iadesi yapılmış ürünlerin kabul edilmediği, sitemizde de mevcuttur. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular