26 Mart 2013 #1706869

Ereyon.com.tr İade Kabul Edilmiyor!

Ereyon'dan geçen hafta aldığım Cloer marka yumurta pişirme makinesini yüksek sesli alarmından dolayı iade etmek istedim. Bu talebimi ürün elime geçtikten iki gün sonra firmaya belirttim. Gönderdikleri cevapta ürünün iade edilme şartları yazıyordu. Ürünün su ile temasının olmaması gerektiği belirtilmiş. Fakat şunu merak ediyorum ürünü kullanmadan çıkardığı alarm sesini nereden bilebilirdim.


Çünkü evde ikiz bebekleri olan biri olarak böyle yangın alarmı gibi bağıran bir ürünü kullanmam mümkün değil. İlgililere bu konuda yardımcı olmalarını ve ürünü iade almalarını talep ediyorum.

Afife 155 Okunma

Cevaplar

  • Afife08 Nisan 2013

    Ereyon bana cevap olarak yetkili firmasından ürünün iade alınabilir durumda olduğuna dair belge ile ancak iade alabileceklerini belirtmişler. Fakat soruyorum bu sadece işi zora sokmak ve iade almamak için bir mazeret değil de nedir??? Ben zaten eğer vaktim olsa internetten değil de çıkıp görerek bilerek alırdım ürünü. Bu cevabı işi yokuşa sürmekten öte bulmadım. Bu konuyla ilgili muhatabım kendileridir yetkili servis değil!!

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi26 Mart 2013

    Müşterimizin ürün iade talebine karşılık olarak prosedür gönderilmiştir. Prosedürde, "Ürünün kendisinde ve aksesuarlarında herhangi bir leke, çizik, darbe, sıvı teması olmaması gerekmektedir." şeklinde bir açıklama yer almaktadır. İade alınan üründe bir arıza söz konusu değil ise başka bir müşterimize satılabilir veya tedarikçi firmaya iade edilebilir durumda olması gerekmektedir. Müşterimize herhangi bir olumsuz cevap dönülmemiştir. Müşterimiz, ürünü belirtmiş olduğu şikayetleriyle yetkili servise göndererek "değişime uygundur" raporu alması durumunda ücret iadesi veya farklı bir ürün ile değişim talep edebilecektir. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön