Toplam çözüm sayısı
..
Ereyon.com.tr ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mustafa'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Ereyon.com.tr İade Durumunda Çok Yavaşlar

1.594görüntüleme
Mustafa
Mustafa 01 Kasım 2017 13:48

Ürün arızalı çıkınca buradaki şikayetlere baktım, abartıldığını düşündüm. Yok öyle bir şey, az bile söylemişler. Sipariş geçeli 16. gün bugün (min 3 gün tedarik sürecini göze alın), 4. gün akşam elime geçti, 5.gün arızalı diye mail attım ürün yetkilisinden arızalı olduğunu teyit edip (burada kayıt olması için mail istedik veya bir haber verseydiniz tarzı cevaplar verdiklerinden), mail attık kayıt için:) ama hafta sonu çalışmıyorlar ve 7.gün cevap geldi bir dilekçe ile gönderin. Ürün değişimi veya iade talebiyle gönderdik ve 9.gün akşam ellerindeydi. İrtibata geçtiğimde verdikleri cevap servise gönderilikti. Ürün zaten tasarım olarak dış etkenlere dayanıklı bluetooth spor kulaklık, ürün yetkilisi değiştir aldığın yerden yanıtı vermiş ekli mailde. Peki, olabilir dedim ama 16.gün bugün, mikroskopla mı inceliyor bu servis? Kendinizi mağdur etmemek adına beni neden ediyorsunuz? Paramı verin...

Ereyon.com.tr Logo
Ereyon.com.tr02 Kasım 2017 12:24

Merhaba; Müşterimizin siparişinde tercih etmiş olduğu ürün, sipariş onayından sonra tedarikçi firmalarımızdan temin edilmektedir. Ürün detayında yer alan 1-3 iş günü ibaresi, ürünlerin temin edilme süresini kapsamaktadır. Müşterinin ilettiği 4. iş günü kendisine ulaşma süresi olup, herhangi bir gecikme mevcut değildir. Ürünlerimiz, kullanılmamış, kapalı kutu olarak gönderilmektedir. Arızalı çıkması durumunda sorunun kullanıcı kaynaklı veya fabrikasyon hatalı olduğu, yetkili servisler tarafından incelenmektedir. İade veya değişim kararlarını yetkili servisler vermektedir. Bu nedenle ürün servise gönderilmiştir. Servis süreçlerine müdahale imkanımız bulunmamaktadır. Müşterimiz dilerse Aytel firmasından ürüne ait süreçleri sorgulayabilecektir. Şikayet kaydında yer alan, 16. gün siparişin oluşturulma tarihi olup, iade ve değişim yada servis süreçlerini kapsamamaktadır. Müşterinin "paramı verin" şeklinde talebi, servisin iade onayı neticesinde tamamlanabilecek olup, müşteriye özel, süreçlerin dışında bekletme durumu söz konusu değildir. Saygılarımızla..

Mustafa
Mustafa03 Kasım 2017 01:35

Merhabalar,4. gün elime geçtiği zaten benim söylemimde gayet nettir. Amacım gecikme bildirmek olmayıp olayda hakkaniyetli olmak adına, aslında sizin lehinize bir söylem olmakla birlikte, aksaklıktaki gün sayısının okuyucular tarafından net şekilde anlaşılması ve 3 gün tedarik sürecinden bilgilendirilmeleri amacıyla yazılmıştır. Burada yazıları okuyanlar gayet zeki ve aslında şu anda olaya hakimler, yinede bahsedeyim. Benim şikayetim ve 'paramı verin' ile vurgu yaptığım konu paramı alamayacağımdaki kaygı değil, sizin müşteri memnuniyetini 1. sırada tutarak böyle bir aksaklıkta hızlı çözüm üreterek müşteriyi mağdur etmeyen değil, kendi para kaybınızı azami şekilde gözeterek ürünü sağladığınız 3. partilerden onay alana kadar müşteriyi mağdur ettiğinizin net algılanmasıdır. Ben ürünü sizden aldım. 3. partilerle olan ilişkiniz beni alakadar etmez. maazallah, aytel'de beni Danimarka'ya yönlendirir.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler