06 Mayıs 2013 #1780715

Ereyon.com.tr Hasarlı Ürün!

Ereyon'dan aldığım evcil hayvan ürünü kedi tuvaleti kargo kırık çıktı ve değişim için aradığımda konuyu kargo firması ile çözmem gerektiği söylendi. Kargo firması ile müşteriyi muhatap edemeyeceklerini müşterinin muhatabının kendileri olduğu ve mağduriyeti gidererek konuyu kendi kargo şirketleri ile aralarında halletmeleri gerektiğini belirtmeme rağmen hiçbir yardım ve destek alamadım. Kesinlikle müşteri hizmetleri çok kötü ve alışveriş yapılmaması gereken bir site.

Orçun 125 Okunma

Cevaplar

  • Orçun07 Mayıs 2013

    İnternetten Yüzlerce ürüş almış biri olarak birçok kargoyu ya şirket sorumlusu veya eve geliyorsa güvenlik teslim alıyor. Bu güne kadar hiçbir kargoyu açarak teslim alamadım. Kaç adet internet kullanıcısı da kargosunu açarak teslim alabiliyor merak ediyorum. Bu konuda kargo paketinin üzerine istediğinizi yazın tüketiciye karşı sorumluluğunuzdan kurtulmuş olmuyorsunuz. Ama Ereyon zaten müşteri odakli bir firma olmadığından ürünün kusuru nedir diye bakma tenezzülünde bile bulunmayıp kargo şirketi il müşteriyi baş başa bırakmıştır. Kargo firması tutanak tutmazsa müşteri de Ereyon gibi bir firmadan alışveriş yapmanın hatasıyla bir ders çıkartmış olur. Ereyon'dan alışveriş kesinlikle yapmayın.

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterilerimize siparişleri, üzerinde kontrol ederek teslim almaları gerektiğini belirten bir uyarı ile gönderilmektedir. Ürün, müşterimize hasarlı bir şekilde ulaşmış ise kesinlikle teslim almamaları, paketi getiren kurye tarafından hasar tespit tutanağı düzenlenmesi gerekmektedir. Müşterimiz hasar tespit tutanağı ile firmamıza başvurmalıdır. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön