Ereyon.com.tr Hasar Görmüş Ürün Gönderdi Sahiplenmedi!

Engin Engin22 Şubat 2013 12:32

18 Şubat pazartesi ereyon. com. tr'den LG bP420 Bluray Player siparişi aldım. Kutunun üstü mutfaklarda kullanılan streç film ile 8-10 defa sıkıca sarılmış. Uzun çabalar sonucu kutuya ulaştığımda gördüm ki alt tarafı darbe almış yırtılma var ve kutuyu açtığımda playerin alt tarafındaki saç kısım da darbe görmüş ve içine göçmüş.

Firmayı aradığımda sürekli bana teslim aldığınızda kontrol edecektiniz bir şey yapamayız yani iş işten geçti dedi kısaca. Streç film üzerinde hiç bir şey olmadığını söyledim nasıl tutanak tutturabiliriz ki? Zaten 10 dakika sürdü açılması. Kargo firması da hiç bir şekilde ilgilenmedi. Şikayetçiyim mağdurum ve hiç bir şekilde yardımcı olunmadı.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 22 Şubat 2013 12:47

Müşterilerimize siparişleri, üzerinde kontrol ederek teslim almaları gerektiğini belirten bir uyarı ile gönderilmektedir. Ürün müşterimize hasarlı bir şekilde ulaşmış ise kesinlikle teslim almamaları, kargo firması yetkililerinden hasar tespit tutanağı düzenletilmesi gerekmektedir. Müşterimiz hasar tespit tutanağı ile firmamıza başvurmalıdır. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler