sta-4-hoverİyi Çözüm

Ereyon.com.tr Firmasının Vurdumduymaz Tavrı

Cem Cem21 Şubat 2018 14:18

Ben ömrümde böyle bir internet alışverişi yapmadım. GittiGidiyor.com üzerinden Ereyon.com.tr isimli firmadan bir çamaşır makinesi aldım. Firma müşterilerini zerre kadar adam yerine koymuyor. Günlerdir girme ile teslimat konusunda sıkıntı olmaması için firmayı arıyorum. GittiGidiyor üzerinden alışveriş yaptığımız için yardımcı olamayız aldığınız internet sitesi üzerinden mesaj yazın diyor. Defalarca mesaj yazdım ama cevap veren kimse yok. Bu sabah en sonunda biraz telefonda sert çıkınca sorularımın GittiGidiyor üzerinden cevaplanacağını söylediler. 09.48'de cevap geldi. Gelen cevap ise cihazın saat:10.00-14.00 arasında teslim edileceğini şöyledir. İş yerim eve 2 saat uzakta eşim iş yerinden zor zahmet izin aldı rica minnet, yalvar yakar saat 10.45 gibi gelen kargo firmasını 10 dakika bekleterek zor zahmet cihazı teslim aldık. Ne bir arama ne mesaj atma var. Ereyon firmasından şikayetçiyim.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star full-star
5/5

Cevaplar

profile-icon Cem 21 Şubat 2018 15:41

Yalan ve yanlış bilgi paylaşımı yapmayın Ben arayıp sorduğum halde cevap bile vermediniz. Malı satan sizsiniz tedarikçiye niye çamur atıyorsunuz. Bana teslimat bilgisini verecek olan sizsiniz. Ben ticareti sizinle yapıyorum çünkü. Zahmet Edip soruma cevabı ben sizi aradıktan sonra saat: 09:48 de mesajla cevap veriyorsunuz. Teslimat ise 1 saat bile sürmeden 10:35 de yapılmak isteniyor. Bu mu sizin ticaret ahlâkınız? Gerçekten çok Ayıp. Söylenecek çok söz var daha ama

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 21 Şubat 2018 15:17

Merhaba, Müşterimizin vermiş olduğu sipariş 14 Şubat Çarşamba günü 15:02’de sisteme düşmüş olup, 15 Şubat Perşembe günü tedarikçi firmaya ürünün siparişi verilmiştir. Ürünün teslimat süresi 3 iş günüdür. Tedarikçi firma kaynaklı yaşanan aksaklık nedeniyle, ürünün gönderiminde 2 gün gecikme yaşanmıştır. Müşterimiz ile teslimat bilgisi 21 Şubat Çarşamba günü gerçekleştirileceği paylaşılmış olup, ürünün teslimatı Horoz Lojistik ile 21 Şubat Çarşamba günü gerçekleştirilmiştir. Yaşanan gecikme nedeniyle özür dileriz. Saygılarımızla..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler