sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ereyon.com.tr Farklı Ürün Getirdiler

İsa İsa14 Mayıs 2014 12:20

Ereyon firması 8.günde teslim ettiği buzdolabını kendi web sitesinde resmi olandan farklı bir ürün olarak göndertti. Ereyon.com firmasının web sitesinde yer alan aynı kodlu ürün geldi ama resimdeki ürünün içi ile yani buzmatiğinin olmayışı, şişelik olmayışı, kapı içi rafların krom detaylı olmaması gibi eksikleri mevcut. Ürünün özellikler kısmında yazmasına rağmen ürün tam gelmedi.

Bir de Ereyon ben şikayet edince resmi siteden kaldırdı. Siemens sorumlu olarak Ereyon.com.tr yi tutuyor. Ben ise Siemens markalı ürünü Ereyon'dan aldım sonuç olarak ikisi de muhatap. Dolabın üreticisi Siemens. Ama işi Ereyon'a yıkıyor. Ereyon firmasından buzdolabındaki eksikliklerin giderilmesini bekliyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon İsa 14 Mayıs 2014 15:23

Ben ürünü satın aldığımda yani 04/05/2014 tarihinde web sitesinde yer alan buzdolabının iç resmi ile özellikler kısmı benim satın alma kararımı etkilemiştir. Siemens firmasının web sitesindeki resim ile bu sitenin web sitesinde yer alan ürün iç resmi zaten başta da aynı değildi. Ancak ben siemens bayisine gittiğimde aynı kod numaralı ürünün bu web sitesinin koyduğu resimle uyumlu olduğunu gördüm. Özellikler kısmı ise aynı idi. Ben şikayet ettikten sonra bu site buzdolabının içini gösteren resmi sayfadan kaldırdı. Şu anda baktığımda şişelik ve buzmatik le ilgili yazılı özellikler de kaldırılmış. Şimdi buzmatiğin gönderilmesinin teklif edilmesi olumlu bir yaklaşım da olsa bir lütuf gibi görmek yanlış. Bu zaten olması gereken. Sen kendi eksikliğini tamamlıyorsun. Kapı raflarının, şişeliğin ve diğer krom detayların olmadığını söylüyorlar. Ama resimde vardı. Ama bayide satılan buzdolabında vardı. Siemens'in bunu temin edememesi çok enteresan. Daha önce belirttiğim üzere bu üç aksaklık giderilmeden şikayetimi geri çekmeyeceğim. Giderilemiyorsa da şikayet de burda durur.

profile-icon İsa 14 Mayıs 2014 14:57

Ürün ile ilgili şişelik, buzmatik, krom kapı içi raflar ve diğer krom detaylar temin edilmedikçe şikayetim geçerliliğini koruyacaktır.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 14 Mayıs 2014 12:50

Müşterimizin satın aldığı ürüne ait bilgiler üretici firmanın resmi web sitesinden temin edilmiştir. Üründe eksik çıkan aksesuarlardan buzluk, müşteri memnuniyeti adına gönderilmesi teklif edilmiş, ancak müşterimiz kapı içi raflarındaki krom etiketlerin de gönderilmesini istemiştir. İlgili aksesuarın tedariği mümkün olmadığı için gönderilememiştir. Müşterimiz, yetkili servise kurulum onayı vermesi nedeniyle ürünün iadesi veya değişimi mümkün değildir. Montajı veya kurulumu yapılan ürünler iade alınamamaktadır. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular