sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ereyon.com.tr 'deki Alışveriş Problemi

Nejat Nejat27 Nisan 2017 20:14

Kraft marka akülü araç siparişi verdik vermez olaydım özellikle hızlı kargo yazıyor diye alışveriş yaptım ama ne hızlı kargosu zaten sipariş süreci ayrı bir sorunlu sipariş yaptığım anda müşteri hizmetlerini arayıp kargonun bir an önce verilmesini söylediğim halde o gün verilmedi ertesi gün ise mesai bitimine 5 dakika kala müşteri hizmetlerinden beni arayıp kargonuz çok büyük olduğu için kargo kabul etmedi gibi bir saçma bahaneyle beni aradılar bende başka bir kargoyla göndermeyecekseniz hemen ürünün iptalini yapın ki bende başka yerden alışveriş yapacağımı belirttim ama geriye hiçbir şekilde arayan olmadı. Ereyon.com.tr firması kötü bir firma tam bir fiyasko koltuk takımı aldım kargoyla geldi ufacık araba nasıl gelmiyor bahaneler çok saçma Ereyon.com.tr buzdolabı da satıyor İstanbul'dan başka illere nasıl gönderiyor hayret.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Nejat 28 Nisan 2017 12:32

Siz Ereyon.com.tr firmasına para vermek ve almak ayrı dert sipariş vermek ise AP ayrı bir dert önce müşteri hizmetlerindeki elemanlarınıza müşteriyle konuşmayı öğretin veya daha düzgün bahane ve yalan söyleyen birini alın benim ne suçum var 1 hafta cebimdeki parayı sizin yüzünüzden kullanamicam ben çarşamba öğlen sipariş verdim perşembe değil yalan konuşmayın

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 28 Nisan 2017 12:10

Değerli müşterimiz; Siparişinizde yer alan ürün, sipariş onayınızdan sonra 24 saat içinde gönderilmektedir. Siparişiniz, 27 Nisan Perşembe günü onaylanmış olup, aynı gün sevkiyat süreci ile ilgili tarafınız ile bilgi paylaşılmıştır. Yüksek desili ürünler, kargo şirketlerinin taşıma sorumluluğu almaması nedeniyle, anlaşmalı olduğumuz lojistik şirketi ile gönderilmektedir. Siparişinizde yer alan ürünün, lojistik firması ile taşımacılığını uygun bulmadığınız için talebiniz doğrultusunda, iptal süreciniz başlatılmıştır. Ücret iadeniz, 28 Nisan Perşembe tamamlanarak, dekont e-posta adresinize gönderilmiştir. Saygılarımızla..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler