sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Ereyon.com.tr Çamaşır Makinesi Sevki Hakkında

Muammer Muammer14 Mart 2016 08:55

Aldığım cihaz alımında 55 TL kargo ücreti alındı, Yurtiçi, MNG Kargo tercihi istendi. Yurtiçi Kargo olarak makine ve kargo ücretini ödedim. Cumartesi günü Günaydın Kargo diye bir firma aradı, adresi bilmiyorlarmış. Tarif istediler, verdim. Yarım saat bekledik, tekrar aradım. Yakacık Merkez'deyim tekrar tarif ettim. 10 dakika sonra aradılar yanlış sokağa girmişler, darmış gelin cihazı alın dediler. Bahsettikleri çamaşır makinesi, yapıcı oldum tekrar tarif ettim, caddeye çıkıp aracı karşıladım. Beyefendilerin aracında bir şirket görseli yok, üstlerinde üniforma yok. Cihazı sokağa bırakıp gitmek istediler, tartıştım elbette. Evrağa adımı yazıp kendileri karaladı. Teslim almadığımı söyledim. Şoför istediğin yere şikayet et diyerek dayılandı. Adını da verdi, Ereyon.com.tr çağrı merkezini aradım, durumu ilettim. Belirttikleri kargolar hasar veriyormuş, kargo değişmişler. Kargo müdürü aradı, o da ayrı havalar.

  • - Görüntüleme
full-star full-star half-star empty-star empty-star
2.5/5

Cevaplar

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 25 Mart 2016 16:58

Müşterimizin siparişi, hızlı ve güvenilir teslimat için lojistik firmasına teslim edilmiş olup, müşterimizden tahsil edilen ücret nakliye bedelidir. Ürün müşterimize ulaştığında yaşanan aksaklık nedeni, lojistik firmasından kaynaklanıp, gerekli ikaz ve görüşmeler sağlanmıştır. Değerli müşterimiz yaşanan aksaklık nedeni ile özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla..

profile-icon Muammer 23 Mart 2016 20:32

Param iade edildi, ancak 2007'den beri alışverişim olan güvendiğim bir e ticaret sitesine bu tarz lakayt tavırlı, kurumsallıktan uzak firmalarla çalıştıkları için çok üzüldüm. Param iade edildi diye teşekkür edemeyeceğim, zaman kaybettim, onca tartışma ve üzüntü. Ailem de benimle beraber gerildi. Ben 2400 TL'yi sokaktan toplamıyorum, 2400 liralık makinamı da sokakta bırakmam.

profile-icon Muammer 17 Mart 2016 10:56

Firma odememin geri iade edileceğini iletmiştir. Günaydın Kargo ile kesinlikle teslimatı almayacağımı, firmanın ve çalışanlarını muhatap almayacağımı ilettim. böyle lakayt tavırlar içinde olan kargo şirketleriyle çalışmalarını kendilerine yakistiramiyorum. 2006 dan beri tanıdığım ve 2007 den beri alışverişim olan bir e ticaret firması böyle şirketlerle çalışmamalı.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 14 Mart 2016 09:00

Müşterimizin iletmiş olduğu şikayet ile ilgili müşterimize en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .