Cevaplar

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 17 Aralık 2018 08:30

Merhaba Necla Hanım, 5 Aralık Çarşamba günü vermiş olduğunuz saat siparişinizin teslimat süresi 1 ila 3 iş günü arasında değişiklik gösterdiği belirtilmiştir. Siparişiniz 8 Aralık tarihinde sevk edilmiştir. Tarafınıza kargo takip numarasıda iletilmiştir. Kargo firması ile ilgili şikayetiniz titizlikle gözden geçirilecektir. Saygılarımızla.

profile-icon Necla 15 Aralık 2018 22:55

Gönderim süresinde herhangi bir problem bulunmamaktadır. Sıkıntı sadece kargo firmasının hizmet anlayışının kötü olmasından kaynaklanmaktadır. İlginize teşekkür ederim.

profile-icon Necla 15 Aralık 2018 22:52

Sipariş verdiğim ürünün gecikmesinde kusurlu olan tamamen kargo firmasıdır. Ürün tam istediğimiz gibi bir üründür. İlginize teşekkür ederim.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 14 Aralık 2018 16:38

Merhaba Necla Hanım, 5 Aralık Çarşamba günü vermiş olduğunuz saat siparişinizin teslimat süresi 1 ila 3 iş günü arasında değişiklik gösterdiği belirtilmiştir. Siparişiniz 8 Aralık tarihinde sevk edilmiştir. Tarafınıza kargo takip numarasıda iletilmiştir. Kargo firması ile ilgili şikayetiniz titizlikle gözden geçirilecektir. Saygılarımızla. Ereyon Elektronik Ticaret ve Sanal Mağazacılık Hizmetleri A.Ş

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler