sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ereyon.com.tr Bulaşık Makinesi Hezimeti

Adem Adem29 Mart 2018 11:45

Ereyon.com' dan Profilo bulaşık makinesi aldım. Ürün kargodan ambalajı sağlam bir şekilde geldi. Servisçi geldi ambalajda sıkıntı olmamış ama makine kastırılmış düzgün çalışmaz dedi ve rapor düzenledi. Ereyon.com.tr'yi aradım, mail ile raporu gönderdim kendilerine. 1 aya yakın oyaladılar. Sonrasında da nakliye hasarı oluşmuşsa neden teslim almamanız gerekirdi dediler. Bende bacağınıza beysbol sopasıyla vurup kemiklerinizi kırsam pantolonunuz üzerinde bu hasar belli olur mu yırtılır mı dedim, yok dediler. Ben ne yapabilirim bu durumda dedim. Bahanelerle mağdur ettiler. Ben böyle saçma sapan bir firma görmedim hayatımda.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Adem 29 Mart 2018 16:50

Boş laf kalabaligi yapmayın arkadaşım. Sattiginiz ürünün anlaşmalı olduğu yetkili servisinin yazıp hazirladigi raporu tanimadiniz. Mağdur ettiniz. Ticaret ahlakiniz sıfır. Müşterinin parasını cebinize koyana kadar her şey.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 29 Mart 2018 14:26

Merhaba, Beyaz eşya ürünleri kata teslimat şeklinde horoz lojistik firması ile sevk edilmektedir. Teslimat esnasında kurye tüketiciden ürünü kontrol edip teslim almasını istemektedir. Bundan sonra sağlam teslim alındığına dair tutanak imzalatmaktadırlar. Teslimat sonrası taşıma firmaları sorumluluk kabul etmemektedir. Buna rağmen jojistik firmasıyla irtibata geçiilmiştir. Lojistik firmasından gelen bilgiye göre bugün tüketiciye bilgi verilmiştir. Saygılarımızla. www.ereyon.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler