sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ereyon.com.tr Ayıplı Ürün Gönderdiler

Ahmet Ahmet02 Haziran 2017 18:43

Ereyon.com.tr'den 11.05.2017 tarihinde 30148897 sipariş numarası ile Siemens elektrik süpürgesi aldım. Ürün geldiğinde halıda çalıştırdım, halıda hareket etmedi, servisi aradım, ön fırçasını değiştirdiler ve ürün çalıştı bir gün sonra tekrar çalıştırdık, ürün çalıştı fakat çekim gücü yoktu, tekrar servisi aradım bilirkişi geldi ve yenisi ile değiştireceklerini söylediler. Bugün de servis aradı, kesinlikle değişim olmayacağını, iade kabul etmeyeceklerini ve ürünü bu şekilde kullanmamız gerektiğini söylediler. Ayıplı ürün grubuna giren ürünün iadesinin sağlanmasını rica ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ahmet 05 Haziran 2017 18:24

Yeni gelen ürünün fırçası nasıl değişir ürünü kullanmıyoruz arızalı olduğunu ve değişmesi gerektiğini servis bilirkişisi söyledi, bundan sonra Ereyon.com.tr dan alışveriş yapmayacağız elimizdeki faturayla Gemlik Kaymakamlığı Tüketici Hakem Heyetine başvuracağız, saygılarımla.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 05 Haziran 2017 15:09

Değerli müşterimiz; Siparişinizde yer alan ürün, kapalı kutu, kullanılmamış ve garanti kapsamında gönderilmiştir. Ürün tarafınıza, 13 Mayıs tarihinde teslim edilmiştir. Değişim ve iade süresi 14 iş günüdür. Ancak müşteri memnuniyeti adına, değişim amacıyla incelenmesi için ürünü firmamıza ulaştırmanız beklenmektedir. Gerekli süreç e-posta adresinize iletilmiştir. Yaşamış olduğunuz aksaklık, yetkili servisler ile ilgilidir. Dilerseniz öneri ve şikayetlerinizi üretici firma ile paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla..

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler