Ereyon.com.tr Arızalı Ürün Firmaya Ulaşamama

Seda Seda01 Temmuz 16:26

25 haziranda tarafıma ulaşan tavan vantilatörü elime ulaştı. Montajını yaptım ancak çalıştırdığım da motorundan olduğunu sandığım tak tak sesleri çıkmaya başladı. İnternet adresindeki numaraları aradım. Ancak ulaşılamıyor ya da cevap verilmiyor. Sorunumun bir an önce çözülmesi değiştirilmesini ya da ücretimin iade edilmesini istiyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 01 Temmuz 23:56

Değerli müşterimiz; Whatsapp hattımızdan sadece yazılı görüşmeler yapılabilmektedir. 444 37 96’lı çağrı merkezimizin hizmet vermediği sitemizde detaylı açıklaması ile mevcuttur. Mesai saatlerimiz içerisinde sorununuzla ilgili Whatsapp platformu üzerinden dönüş sağlanacağına emin olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla Ereyon.com.tr

profile-icon Seda 01 Temmuz 23:49

İletişim numaralarınızın biri ulaşılamadığı biride cevap verilmediği için buraya yazmak zorunda kaldım mağduriyetimin giderilmesi için direk ulasabilecigim yetkili numarasını talep ediyorum. Zira saatlerce aradığım numaranın açılmasını bekleyecek lüksüm yok.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 01 Temmuz 16:38

Değerli Müşterimiz; Online sitemizde yer alan WhatsApp Müşteri Destek hattımız mevcuttur. 7/24 soru, talep ve şikayetlerinizi bize 0(533) 773 66 96 numarasından iletebilmektesiniz. Bunun dışında 09:00 -18:00 saatleri arasında canlı destek platformundan da şikayetinizi bize ulaştırabilirsiniz. İlettiğimiz platformlar üzerinden sorununuzu çözebilmek adına sipariş numaranızı tarafımıza iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla... Ereyon.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Kaan 04 Temmuz 16:23  

    Bende aynı üründen 2 adet almak istiyordum, ancak sorununuzu gördüm. Acaba sorununuzu çözebildi mi firma? Aynı şey benimde başıma gelir mi diye düşünüyorum? Şimdiden cevabınız için teşekkür ederim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler