Ereyon.com.tr Ankastre Ocak Teslimat Gecikmesi

Murat Murat17 Ağustos 15:36

Bu kadar ilgisiz alakasız bir firma olamaz. Telefonla yüz yüze konuşacağınız bir muhatap bulamıyorsunuz.  Mesajla karşılık veriyorlar. 3 haftadır ürünü teslim alamadım. Ürünü iptal ettim bu defa da 2 hafta ücret iadesi bekleyecekmişim. Güya 15 yıllık firmalarmış.  Ereyon.com.tr benim için bitmiştir.

Cevaplar

profile-icon Murat 19 Ağustos 14:54

Benim mağduriyetimin cevabı bunlar değil. Neden karşımızda bir muhatap bulamıyoruz. Gönderinizle ilginiz alakanız olsaydı iletişime geçer çözüm odaklı yaklaşırdınız. Gönderiyi gönderdikten sonra bütün sorumluluğu kargo firmasına veya alıcıya yüklemeniz ne kadar ilgisiz ve ürününüzün arkasında durmadığınızın göstergesidir. Ürün iade ettiğim halde ürün tekrar geldi. Bu da mı kargo firmasının suçu!? Tabi siz alışmışsınız suçu başkasının üzerine atarak işin içinden çıkmaya.

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 17 Ağustos 17:03

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Satın aldığınız 2. ürün lojistik firması tarafından adresinizde bulunmadığınız için size teslim edememiştir. Müşterimiz 2 hafta sonra bizimle iletişime geçip ürünü teslim alamadığını iletmiştir. Müşterimiz yönlendirilmesini istemesi durumunda kendilerine ulaşması lojistik firması tarafından 2 hafta sürebileceği iletilmiştir. Firmamız çözüm odaklı yaklaşmış olup, müşterimiz iptal istediğini belirtmiştir. Ürün depomuza ulaştığında ücret iade işleminiz başlatılacaktır. Sizi istemeden de olsa üzdüğümüz için özür diliyor, anlayışınız için teşekkür ediyoruz. Saygılarımızla... EREYON.COM.TR

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler