sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Ereyon.com.tr Alışveriş Mağduriyetim Çözümlenemedi!

Ali Ali2 yıl önce

08.10.2017'de Ereyon.com.tr'den çamaşır makinesi siparişi verdim. Ürünün 1-3 gün içinde kargolanacağı belirtilmekteydi. Ayın 1'inde ürün akıbeti ile ilgili aradığımda tarafıma bilgi verileceği söylendi. Bilgi verilmemesi üzerine ayın 12'sinde tekrar aradım. Teminde bir gecikme olduğu ve ayın 17 sinde kargolanacağı söylendi. Ben de ürünün diğer sitelerde de fiyat olarak cazipliğini koruduğunu ve herhangi bir aksaklık yaşanma ihtimali olup olmadığını, eğer yaşanacaksa diğer sitelerdeki indirimler devam ederken kaçırmak istemediğimi belirttim.

Aksaklık yaşanmayacağı belirtildiği için telefonu kapattık. 17 sinde gelişme olmaması üzerine tekrar aradığımda ürünün temin edilemediği ve yerine başka marka bir ürün gönderilebileceği hakkında mail gönderildi. Muhtemelen fark ücreti çıkacak. Aynı ürünü başka yerden alsak en az 100 TL fazla ücret ödeyeceğiz. İndirimleri kaçırdık. Mağdur edildim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Ereyon.com.tr Logo Ereyon.com.tr 2 yıl önce

Değerli müşterimiz; Siparişinizde yer alan ürün, sipariş onayınızdan sonra temin edilerek gönderilmektedir. Tedarikçi firma kaynaklı yaşanan aksaklık nedeniyle, gönderim tarihi sürekli ertelenmiş olup, sonrasında ise temin edilemediği bilgisi paylaşılmıştır. Sizlerle paylaşılan bu bilgi neticesinde, talebiniz doğrultusunda ücret iadesi süreciniz tamamlanmış, dekont e-posta adresinize iletilmiştir. Yaşanan aksaklık nedeniyle özür dileriz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler