Ereyon.com.tr  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Erkan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Ereyon.com.tr Açılmış Ürün Gönderdiler!

612görüntüleme
Erkan
Erkan 28 Haziran 2016 09:10

22.06.2016 tarihinde Ereyon.com.tr'dan Samsung 55 ju 7000 televizyon aldım. Almadan önce müşteri temsilcisi saniye hanımdan ürünün sıfır yeni kapalı yeni bir kutuda ve sorunsuz gönderileceği hakkında söz aldım ve siparişi verdim. Kargo ile geldi kolisi çok eski kat kat koli bandı yapılmıştı. Defalarca kolinin açılıp yapıştırıldığı belli idi durumu Ereyon'a bildirdim benden fotoğraflayıp göndermemi istediler.

Fakat koli açmayın ya da koliyi gönderin diye bir şey söylemediler. Servis kurulumunu yaptıktan bir saate kalmaz televizyon kapandı ve bir dahada açılmadı. Durunu bildirdim. Ereyon hemen suç bastırmaya başladı. Neden kutuyu açtınız, neden geri göndermediniz. Biz bir şey yapamayız. Sorunuzu servise bildirin diyerek çıkıyorlar.

Ereyon.com.tr Logo
Ereyon.com.tr29 Haziran 2016 13:04

Değerli müşterimiz, Ereyon.com.tr olarak sitemizde satışa sunulan tüm ürünler, kullanılmamış, kapalı kutu ve garanti kapsamında gönderilmektedir. Ürün taşıma esnasında hasara uğramış olabileceği için, ilgili birim tarafından incelenmek üzere müşterimizden ürünün kutusuna ait görseller istenmiştir. Müşterimiz tarafımıza ürün görsellerini, 25 Haziran Cumartesi günü göndermiştir. Hafta sonu tatili nedeniyle sürecin tamamlanması mümkün olmadan müşterimiz ürün kurulumunu yaptırmıştır. Ürün, yetkili servis tarafından kurulmuş ve müşterimize çalışır vaziyette teslim edilmiştir. Müşterimiz ürünün, sonradan hasara uğradığını iletmektedir. Hasarın tespiti ve gerekli sürecin tamamlanması adına, yetkili servis ile görüşebileceği kendisine iletilmiştir. Servisin uygun bulması durumunda, firmamızın, düzenlenen rapor ile değişim ve iade işlemlerini tamamlaması mümkün olmaktadır. Saygılarımızla..

Erkan
Erkan29 Haziran 2016 14:21

Ürünü kurulumuna teşvik eden sizsiniz. Servis değişim verdi, fakat size o kadar güvenim kalmadı ki bir daha aynı süreci yaşamak ve sinirlerimin gerilmesini istemiyorum. Size hiç güvenim yok. Servisin yönlendirmesi ile hareket edeceğim. Suç bastırma tekniklerinizi çok ilerletmiş siniz. Gerçekleri sürekli saptırmanın arayışı içindesiniz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon