12 Kasım
#12950012

Ereyon.com.tr 11 Gündür Gelmeyen Ürün Ve Çalışmayan Çağrı Merkezi!

Sipariş Kodu 133639 ile ve Sipariş Tarihi 02.11.2019 ile bir ürün aldım. Ürün henüz elime ulaşmadığı gibi, siparişim kısmında da kargo takip numarası yok. Ayrıca çağrı hizmeti verdiklerini söyledikleri çağrı merkezini aradığınızda da "hizmet veremiyoruz" mesajı çıkıyor. Bu çağda bu anlayış!

Yanki Yanki 1.235 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ereyon.com.tr Temsilcisi12 Kasım

  Değerli Müşterimiz; Sistemimize kayıtlı olan 2 numaradan size bilgi vermek amaçlı ulaşılamamıştır. Bulunduğunuz ilçe mobil bölge olması sebebi ile haftanın 1 iş günü (Salı) teslimat yapıldığı bilgisini almış bulunmaktayız. Çağrı merkezimizde teknik bir aksaklık söz konusudur. Bu sebepten dolayı Whatsapp birimimizden ve Canlı Destek birimimizden mesai saatleri içerisinde her zaman destek alabilirsiniz. Whatsapp birimimiz tarafından ayrıca 0532 *** ** 60 numarasına bilgilendirme sağlanmıştır. Yaşanan aksaklıktan dolayı özür diler anlayışınız için teşekkür ederiz. Tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir.

 • Yanki12 Kasım

  Ayrıca hizmet veremediğiniz iletişim numarasını neden yazıyorsunuz ki. Biraz iş ciddiyeti lütfen.

 • Yanki12 Kasım

  Siz bunu sürekli yapıyorsunuz. Bundan sonra asla ereyon.com.tr den alışveriş yapmayacağm. Asla

 • Ereyon.com.tr Temsilcisi12 Kasım

  Merhaba Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz sorun için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi yetkili ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Ereyon.com.tr Müşteri Hizmetleri İletişim: 444 37 96

Ziyaretçi Yorumları