11 Mart 2014

Ereyon.com.tr Ürünümü Alamıyorum

17/02/2014 tarihinde sipariş ettiğim ürün ancak 01/03/2014 tarihinde gönderildi bu gecikmeden sonrada bana diski arızalı bir ürün gönderdiler. Firma ile irtibat kurup durumu izah ettim. Bana bir Casper Yetkili servise götürüp baktırmamı ancak sistem kurumu falan yaptırmamam gerektiğini söylediler, servis yetkilisi Bilgisayarda disk arızası olduğunu recoverye de ulaşamadığı ve arıza raporu da veremeyeceğini Ereyon yetkilisine izah etti.

Bunun üzerine Ereyon firması bana bilgisayarı faturası ile birlikte gönderildiği gibi geri göndermemi söylediler. Ben de gönderdim ve hala bana ne dönüş yapıldı ne de satışım iptal edildi.

Visalettin 288 Okunma

Cevaplar

  • Visalettin'in Teşekkür Mesajı13 Aralık 2014

    Vermiş olduğum siparişin arızalı çıkması ve i adesinin sağlanmasında geçen zaman aşamasında çektiğim sıkıntılar dışında,ereyon sonuç itibari ile mağduriyetimi gecikmelide olsa giderdiğinden 5 puan hak etmiştir.

  • Visalettin 11 Mart 2014

    iyide 17.02.2014 tarihinden itibaren satın aldığım ürün tedarik sürecinden kalkmadı 01/03/2014 tarihinde ürünüm nereden temin edilerek gönderildi ise de arızalı ürün gönderilmiştir. bana bozuk ürün gönderin arkasından da servisten gelen cevaba göre iade ve değişim yapalım. benim günahım ne cezam ne arkadaşım. ürün falan istemiyorum sizden satışımın iptalini istiyorum.

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi11 Mart 2014

    Müşterimizden arızalı ürün 06 Mart 2014 tarihinde firmamıza ulaşmıştır. İnceleme yapılması için yetkili servise gönderilmiştir. Servisten gelen yanıta göre siparişte gereken işlem yapılarak müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. İade veya değişim işlemleri yetkili servisin vereceği karara göre uygulanmaktadır. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön