08 Şubat 2014

Ereyon.com.tr Ürünü Tedarik Edemiyor.

27,01,2014 tarihin de Bosh marka elektrikli süpürge siparişi geçtik 3 gün sonra teslim edileceği mesajı mesajı gönderdiler. Aradan 1 hafta geçti ne ürün geldi nede başka bir şey. Ben aradım yetkilileri konuştum ürünü tedarik edemediklerini 1 veya 1,5 ay sonrası için tedarik edileceğini söylediler.

Bende bu söylem sonrası satış işlemin iptalini talep ettim. İptal işlemi yapıldı. Buraya kadar sorun yok ama ben bu ürünü taksitli aldığım için neymiş efendim taksit taksit geri ödeneceğini söylediler, gerektiğinde yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm, artık net üzerinden alışveriş yapmam asla..

Murat 366 Okunma

Cevaplar

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin 27 Ocak 2014 tarihinde onaylanan siparişi ile ilgili 29 Ocak 2014 tarihinde iletişime geçilmiş, ürünün tedarikçi firmaların stoklarında tükendiği ve tedarik edilemediği bilgisi iletilmiştir. Yapılan telefon görüşmesinde tedarik edilemeyen ürünün yerine alternatif ürünler sunulmuş, müşterimiz alternatif ürünleri tercih etmeyerek sipariş iptal talebinde bulunmuştur. Müşterimizin siparişe ödediği tutar yasal süre içerisinde iade edilmiştir. Sanal pos sistemlerinde iade işlemi taksitli veya tek çekim olarak seçim sunulmamaktadır. Tutar müşterimizden taksitli çekilmiş olsa dahi hesabımıza tek seferde geçtiği için iadesi de aynı şekilde tek seferde yapılmaktadır. Müşterimiz taksitli iade ile ilgili banka müşteri hizmetleri ile görüşebilmektedir. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön