Ereyon.com.tr Ürün İadesi Alınmıyor.

Hüseyin A. |

Ereyon.com.tr Ereyon WD marka harddisk satın aldım. Ürün elime ulaşınca kutusunu açıp bilgisayara bağladım fakat ürünün belirtilen özelliklerinden ve hızından memnun kalmadığım için aynı gün iade etmek istedim. Ürünün durumunu bile bilmeden bana özel ürün olduğu için iade edemezsiniz dediler. İade edebileceğimi böyle bir hakkım olduğunu ürünü serviste inceletmeleri gerektiğini söyleyince distrübitör firmaya mail atalım size haber vericez dediler. 2 gün oldu distrübitörü arıyorum bize böyle bir mail ya da talep gelmedi diyor.Ereyon benim ürünü iade edememem için beni oyalıyor. Telefon hatları da çalışmadığı için ulaşamıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ağustos
  15:44

  Şirket merkezimizin bulunduğu bölgede yaşanan elektrik kesintisi sebebiyle santralimiz bir süre çalışmamıştır. Bu süre içerisinde arayan müşterilerimize hizmet verilememiştir. Yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz.

  Müşterimizin ürünü incelenmek üzere geri istenmiştir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için gerekli işlemler en hızlı şekilde yapılacaktır.

  Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.

  Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir.

  Saygılarımızla