Ereyon.com.tr Ürün Geldiğinde Arızalı Çıkmıştı!

Muhammet Ç. |

Benzin motorlu Kaan marka çapa motoru aldım. Ancak geldiği gün deneme imkanım olmadı birkaç gün sonra denemek için malum çalışıyoruz hafta sonunu bekledim. Çalışmadı. Kitabından bir tane servisi aradım onun yönergelerini denedim çalışmadı. Götürdüm. Ama 2 yıldan beri servis işini bıraktığını öğrendim. Neyse bunu öğrenmeden önce de yaptırmış oldum. Ban 100 TL'ye mal oldu geliş gidiş nakiye ile iki yüz civarını buldu. Neyse çalıştı. Geldim bir gün sonra tekrar koyuldum işe yaklaşık yarım sat bir saat arası ara molalarla birlikte çalıştım. Tekrar mola verdim yine arızalandı.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Ç.
  13 Haziran
  17:29

  Halen ne yazılı ne de başka yollardan geri dönen ilgilenen çözüm üreten olmadı. Kimseye bu siteyi tavsiye etmem her şey satana kadar.

 • Muhammet Ç.
  03 Haziran
  21:25

  Ne yaparsam yapayım boş. Şikayet sonucunda boş çıkacak görürsünüz. Yazılacak çizilecek okuyan okuyacak hepsi bu kadar. Çünkü hen yasalarda ki boşluklar hem de bu tarz şeyler sonucunda ceza ve yaptırımlar olmadıkça bu hep böyle devam eder

 • Muhammet Ç.
  03 Haziran
  21:20

  Kaç gün oldu halen bi cevab kesinlikle bu firmadan satıcı ve tedarikçi firmadan kimse hiçbir şey almasın sorunlu çıkarsa ürün çamura yatıyorlar bana satıcı firma dedi ki sizin bozmadığınızı nereden bilelim. Ben onlara ürün çalışmıyor ne yapmam gerek onu sordum bi yanıt alamayınca kitabından bulduğum servis denilen yerle irtibata geçtim ücret karşılığı yaptılar ama yine bozuldu aynı hatadan tekrar ücret karşılığı yaptırdım hiçbir rapor tutanak tutulmaksızın üstelik bazı ilaveler yapıldı bazı şeyler söküldü en önemlisi bu makina için can damarı olan acil fren düğmesi inşallah artık bozulmaz bu sökülen düğme de sıkıntı oluşturmaz eğer olursa sizler sahidim olun herkes vurdum duymaz olmuş her şey parayı alana kadar

 • Muhammet Ç.
  30 Mayıs
  12:06

  Tekrar yazdım ilettim ereyona başlarından savdılar adeta bana suçlu muamelesi yaptılar. Çok güzel bir alışveriş sitesi satış sonrası destek adeta mükemmel ötesi desem de inanmayın tam tersi. Bir mahkum etmedikleri kaldı desen cuk oturur. Paranı alırız gerisi.

 • 30 Mayıs
  11:39

  Müşterimizin iletmiş olduğu şikayet ile ilgili müşterimize en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır.

  Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.

  Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir.

  Saygılarımızla

 • Muhammet Ç.
  30 Mayıs
  11:22

  Son olarak yine başka yakındaki satıcılardan başka servis No. Aldım aradım makinayı götürdüm. 1 kaç hafta sonra tekrar aradım yapıldığını söylediler. Gittim makinayı almaya yeni bobin takıldığını imdat freninin arızalı olduğu içinde iptal ettğini söylediler ve yinede makinayı üstüne 30 TL ödeyerek aldım. Su ana kadar makina ban neredeyse iki katına mal oldu olacak. Daha sadece yaptırdığım yerde çalıştırdılar ondan sonra deneme fırsatım olmadı havalar yağmurluydu. Ne Ereyon.com.tr ne tedarikçi firma ne 444 \'fabrika no ları ne de diğer aradığın kişiler tam olarak yardımcı olmadılar... Hep cebe girdi giren daha ne kadar girecek bilmiyorum. Ben bu makinanın tam anlamıyla yenisiyle değişimini istiyordum.