Ereyon.com.tr Teslimat Geçikti!

Yüksel K. |

11 temmuz tarihinde Ereyon.com.tr sitesinden General Mobile Discovery model cep telefonu siparişi verdim. Ödemeyi karttan yaptım üründe 15 gün teslim süresi deniliyordu, buraya kadar bir sorun yok fakat şuan 18 gün olmak üzere fakat ortada ürün yok. Bu nasıl bir ticaret anlayışı anlam veremiyorum.

Mail atıyorum kendilerinin müşteri hizmetlerini bana verdikleri cevap geçtiğimiz hafta içerinde ürünü yollayacakları şeklinde oluyor, birde işlem sırasına göre yollayacaklarını söylüyorlar.İşlem sırası mı var bunun? 15 gün içersinde teslim şeklinde belirtiyorsun müşteri buna inanarak ürünü satın alıyor, sen ürünü temin edemiyorsan neden söz veriyorsun, neden 15 gün diyorsun neden kartımdan ödeme alıyorsun?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Temmuz
  13:48

  Müşterimizin sipariş verdiği ürünün tedariği Türkiye resmi distribütöründen yapılmaktadır. Ürün distribütör firmanın stoklarına girdiğinde ilk sipariş veren müşterilerimizden başlanarak tarih sırasına göre gönderimler yapılacaktır.

  Sitemizdeki ürünün açıklamalarında belirtilen tedarik süresi ortalama bir verilen süredir. Müşteri hizmetlerimize siparişi hakkında bilgi almak için ulaşan tüm müşterilerimize siparişin durumu ve ürünün stoklara tahmini giriş süresi hakkında bilgilendirmeler yapılmaktadır.

  Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.

  Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir.

  Saygılarımızla
  www.ereyon.com.tr