07 Şubat 2015

Ereyon.com.tr Telefon Modeline Uyumlu Olmayan Ürünü, Üzerini Etiketle Kapatarak Satıyorlar.

'Buff LG g3 darbe Emici Ekran Koruyucu ' ürününü sipariş ettim. Hızlı gönderi yazmasına karşın ürün elime ulaşması 6 gün sürdü. Ürünün telefona uygulamaya çalıştım fakat kesimi telefona uygun bir kesim değildi ve ekran koruyucunun köşeleri bir türlü yapışmadı, havada kaldı.

Daha sonra ürünün paketini incelediğimde ise; eklediğim görselde de açıkça görüldüğü üzere LG G3'e uyumlu olduğu ileri sürülen ürünün üzerinde yazan 'For Samsung Galaxy' ibaresinin 'LG g3' yazan bir etiket ile kapatılmış olduğunu fark ettim. Hem ürünün bulunduğu sayfaya hem de müşteri hizmetlerine sorunu bildirdim (48 saat oldu) fakat ne ürünün sayfasına yorumum eklendi ne de müşteri hizmetlerinden bir geri dönüş aldım.

Mehmet 1.279 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı13 Şubat 2015

    Alakanıza teşekkür ederim.

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı13 Şubat 2015

    İlginize teşekkürler. İyi çalışmalar.

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi07 Şubat 2015

    Müşterimiz ile görüşülmüş ve konu ile ilgili ayrıntılı bilgi sunulmuştur. Yapılan hata ile ilgili tedarikçi firmamız ile görüşülerek aynı hatanın tekrarlanmaması için çalışmalar yapılmıştır. Müşterimize sitemizden farklı bir ürün seçebileceği ve seçeceği ürünün gönderilmesi konusunda yardımcı olunacağı bilgisi verilmiştir. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön