Ekrem M. Teşekkür Mesajı

Gün içerisinde dönüş yaptılar iade işlemini gerçekleştirdiler. Teşekkür ederim.

Ereyon.com.tr Spot Ürün Satıyorlar!

Ekrem M. |

Ereyon.com.tr'den aldığım tost makinesinin kutusunda herhangi bir hasar olmamasına rağmen menteşesi çatlak çıktı. Kargoyu geri gönderdiğimde kargoyu teslim almayıp iadeyi reddettiler. Aradığımda ise kargoda hasar var dediler. Kargo şirketini aradım kutuyu buldular kargo sağlam hasarlı olsaydı çoktan tutanak tutarlardı. Onlar zaten sebepsiz olarak teslim almamışlar dendi. Ereyon.com.tr tekrar aradım durumu söylediğimde ise bu sefer kargo kutunun üzerine etiket yapıştırmış tekrar satılamaz dediler. Firma sıfır diye çatlak patlak ürün satıp onu da tekrar başkasına satmanın hesabını yapıyorlar.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  11:28

  Müşterimizin satın aldığı ürün depomuzdan kapalı kutu ambalajda gönderilmiştir. Ürün içeriğinde hasar olup olmadığı tarafımızca bilinmemektedir. Müşterimiz ile tekrar görüşme sağlanmış ve iade talebi kabul edilmiştir.

  Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.

  Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir.

  Saygılarımızla
  www.ereyon.com.tr

 • Ekrem M.
  14 Ocak
  11:22

  Gün içerisinde dönüş yaptılar iade işlemini gerçekleştirdiler. Teşekkür ederim.