21 Mart 2016

Ereyon.com.tr Siparişim Gönderilmedi .

9/03/20016 tarihinde vermiş olduğum 1-3 iş günü teslim süreli siparişim bugün 19/03/2016 olmasına rağmen gönderilmemiştir. Üzerinden 10 gün geçmesine rağmen tarafıma hiçbir şekilde ürün ile ilgili bilgi aktarılmamıştır.

Murat 370 Okunma

Cevaplar

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi25 Mart 2016

    Müşterimizin 09 Mart tarihli siparişinde, iki farklı ürün mevcut olup, tercihi olan bir adet ürün, 10 Mart tarihinde sevk edilmiş, diğer üründe ise tedarikçi firma kaynaklı gecikme yaşanmıştır. Her iki ürün müşterimiz tarafından teslim alınmış, teyit amaçlı kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz yaşanan aksaklık nedeni ile özür diler, gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla..

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi21 Mart 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayet ile ilgili müşterimize en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır. Ereyon.com.tr, 11 yıldır e-ticaret sektöründe hizmet veren, %100 güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli altyapıya sahip bir firmadır. Temel prensibi, müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır. Hiçbir zaman müşteriyi yanlış bilgilendirmek gibi bir amaca sahip olmamıştır. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön