Ereyon.com.tr Satış Sonrası Hizmet Eksik.

Oktay Ç. |

09.09.2014 tarihinde Ereyon.com sitesinden Dunlop performance otomatik eğimli koşu bandını satın aldım. Ürün gecikti, müşteri hizmetlerini aradığımda, ürünün finspor distribütörlüğünde olduğunu, Finsporun ürünü kendilerinin horoz lojistik aracılığıyla gönderildiğini, bu nedenle teslimatın geciktiğini belirtiler.

Ürün 17.09.2014 tarihinde bize ulaştı. Ancak bu seferde kurulum yapılmıyor. Aynı gün Fin sporu arayıp servis kaydı yaptırdım. Müşteri hizmetleri 3 iş günü içinde servisin kurulumu yapacağını söylediler. Daha sonra iki kez daha aramama rağmen bu gün 24.09.2014 ve hala servis gelip kurulumu yapmadı. Ereyon.com ve finsporun bu konuda gerekli hassasiyeti göstermelerini rica ediyorum.

Etiketler :

Geç Teslimat Yetkili Servis Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Eylül
  12:10

  Müşterimizin satın aldığı ürün 2 yıl boyunca yetkili servis garantisindedir. Montaj ve servis konusunda yetkili servis hizmet sağlamaktadır. Müşterimizin adına yetkili servis ile gerekli görüşmeler yapılmış, işlemin hızlandırılması adına yardımcı olmaları istenmiştir.

  Müşterimize yetkili servis en kısa süre içerisinde ulaşacaktır.

  Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.

  Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir.

  Saygılarımızla
  www.ereyon.com.tr