23 Mayıs 2016

Ereyon.com.tr Para İadesini Geciktirdi.

19.05 tarihinde ereyon.com.tr'den aldığım siparişle ilgili problem yaşamaktayım. İptal ettirdiğim siparişin yenisi başka yerden satın aldım, ürün elim geçti ancak ereyon.com.tr'den iptal ettirdiğim ürünün parası hala hesabıma dönmedi.

Kasıtlı olduğuna inandığım bedel hala hesabıma dönmedi, sanırım bu firmanın taktiği bu. Mevcut paralar günlük repo yapar gibi hemen hesabına geçirip, geciktirmeyle hesabına para kazandırıyor. Bu sıkıntının acilen giderilerek iade bedelinin tarafıma iadenin rica ettim, gereken yardımın yapılarak ilgili firmanın mağduriyetimi önlemesini rica ederim.

Muzaffer 351 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer23 Mayıs 2016

    nasıl güvenli firmaymiş başka firmalarda hatta cin firmasında bile böyle sureç işlemiyor insanalrı kandırmayın

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi23 Mayıs 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu şikayet ile ilgili müşterimize en kısa süre içerisinde dönüş yapılacaktır. Ereyon.com.tr, 11 yıldır e-ticaret sektöründe hizmet veren, %100 güvenli alışveriş yapabilmeniz için gerekli altyapıya sahip bir firmadır. Temel prensibi, müşteri memnuniyeti ve tüketici haklarına saygıdır. Hiçbir zaman müşteriyi yanlış bilgilendirmek gibi bir amaca sahip olmamıştır. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön