Ereyon.com.tr Para İademi Yapmadı.

Semih A. |

Ereyon.com.tr 'den 28 şubatta powerbank isimli mobil şarj cihazını alma hatasına düştüm. Ürün elime geçtiğinde şok oldum; ne garanti belgesi, ne kullanma klavuzu var içinde ve çalışmıyor. Üstünde Çince yazılar var.

Ürün elime ulaştıktan hemen sonraki gün geri yolladım ve para iadesi istediğimi belirttim. Şimdiye kadar 3 kere aradım ama her seferinde en kısa sürede para iadesi yapılacaktır diyorlar. Resmen oyalıyorlar. En kısa zamanda para iademin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün Kalitesi Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semih A.
  18 Mart
  17:23

  2 haftada aldığım 4.aynı içerikli mesaj eminim en sürede ücret iadesi de yapılacaktır 2015 şubat ayı civarında artık

 • 18 Mart
  17:16

  Müşterimizin satın aldığı ürün sitemizde satıldığı markada bir ürün olup, resmi olarak faturası düzenlenen ve satışa sunulan bir üründür.

  Müşterimizin iade ettiği ürün, gerekli incelemeler sağlandıktan sonra iade süreci başlatılmıştır. Müşterimizin sipariş iptali ve ücret iadesi iade süreci tamamlandıktan sonra yapılacaktır.

  Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz.

  Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir.

  Saygılarımızla
  www.ereyon.com.tr