04 Şubat 2014

Ereyon.com.tr Onay Mesajı Gelmesine Rağmen Siparişim İptal Edildi.

31.01.2014 tarihinde 00.00 dan önce alışveriş yaptım ve onay mailini aldım. Alışverişim Iphone 5s marka model telefonu 6+6 taksitli yapı kredi kredi kartıyla yaptım. Ertesi günü siparişiniz iptal edildi diye emrivaki bir şekilde telefonla bilgilendirildim.

Siparişim onaylanmasaydı farklı bir siteden ya da Apple Store'dan tekrar alışveriş yapabilirdim çünkü bir kaç saat daha taksitli satışların devam ettiğini gördüm. Ereyon.com.tr'u tercih ederek sıkıntı yaşamaktayım.

Ereyon.com.tr'un sisteminin 31.01.2014 tarihinde mail gelerek onay vermesinden dolayı mağdur oldum çünkü şu an taksitli telefon satışları tamamen kaldırıldı. Bu konuyla ilgili mağduriyetimin incelenmesini ve giderilmesini istiyorum.

Nilufer 301 Okunma

Cevaplar

  • Ereyon.com.tr Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin sitemizden verdiği sipariş 01 Şubat 2014 00:02 itibariyle "siparişi tamamla" butonuna tıklanarak oluşturulmuştur. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'nun 01 Şubat 2014 tarihi itibariyle yürürlüğe giren taksit sınırlaması düzenlemesi ile aynı gün 00:00 itibariyle sitemizde güncelleme yapılmış, güncelleme yapılması sırasında sipariş müşterimiz tarafından tamamlanmıştır. 01 Şubat 2014 günü mesai saatleri içerisinde müşterimiz aranarak BDDK'nın yeni düzenlemesi nedeniyle işlemin iptal edilmesi gerektiği bildirilmiştir. Müşterimize taksit sınırlandırmasının firmamız tarafından yapılan bir düzenleme olmadığı, çözüm olarak siparişin yasalara uygun bir şekilde iptal edilmesi gerektiği bilgisi verilmiştir. Değerli müşterilerimiz, tüm şikayet, öneri ve görüşlerinizi sitemizde yer alan müşteri hizmetleri bölümündeki formları doldurarak, sitemize ait sosyal platformlardaki (Facebook ve Twitter) sayfalarımızı kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. Ereyon her zaman müşteri memnuniyetine önem verir. Saygılarımızla www.ereyon.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön